Dienasgrāmata - Pīkstinātāji

pece
pece 1. oktobris 2013 08:31
1928

Lielākā daļa Rīgas sabiedriskā transporta lietotāji ir pīkstinātāji – etalonu lietotāji. Pēc maniem novērojumiem Pīkstinātājus var iedalīt sekojoši:

Apzinīgie – vienmēr laikus sagatavots e-talons, visbiežāk rūpīgi tiek turēts rokā jau pirms iekāpšanas un pēc nopīkstināšanas tikpat rūpīgi tas tiek nolikts vietā.

Maciņnieki – e-talons atrodas makā. Šie dalās divās daļās – vieni, kuri zina, kurā vietā precīzi stāv etalons, izvelk maku, ar slaidu žestu nopīkstina un iebāž to vietā, otra daļa zina, ka etalons atrodas makā, bet nav pārliecināti konkrēti kur – tie mēģina pīkstināt no maka vienas puses, no otras puses, kamēr izdodas vai arī, ja neizdodas, tad velk to etalonu no maka laukā.

Somaiņi – etalonu glabā somā un no somas to laukā nevilks ne pa kam. Vakar arī viena sieviete kārtīgā vecmāmiņas vecumā, ar palielu tašu, kas acīmredzot ir piekrauta ar iepirkumiem un knapi panesama,  iestiepjas trolejbusā, piktā gaitā burtiski izstumjas cauri stāvētājiem un mēģina somu, to turot vienā rokā, pieriktēt pie pīkstināmā. Groza to somu tā un šitā un tur ar acīmredzamu piepūli, bet nu etalonu no somas izvilkt – ko jūs, tas tak tur ir pieaudzis. Interesanti, ka šajā grupā pārsvarā ir gados vecākas sievietes.

Kabataiņi – spēlē spēli – uzmini, kurā kabatā vai somā šodien atrodas mans etalons. Ļoti bieži uzminēt izdodas tikai ar trešo vai ceturto piegājienu, kad kabatas jau gandrīz visas ir izgrieztas uz otru pusi un sejā lasāms manāms izmisums. Pārsvarā šajā kategorijā ir vīrieši, īpaši daudz jauni vīrieši.

Azartspēļu mīļotāji – ikreiz patīkams pārsteiguma moments, izvelk no etalonu kaudzītes vienu etalonu un pamēģina der vai nē, ja nē – tad šo atrakciju turpina līdz viens no tiem etaloniem izrādās derīgs. Kas ir interesanti, visi nederīgie tiek sakrāmēti rūpīgi čupiņā, kurā pievieno arī derīgo, laikam jau tāpēc, lai šo spēli nākamreiz varētu izspēlēt ar tikpat lielu azartu!

Kurš esi tu?


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 1. oktobris 2013 21:34

noteikti makainis,bet kurš zina,jo man vienmēr sanāk Slaidi:):):D

Rebeka 1. oktobris 2013 16:36

Man sanāk, kā kuru dienu, visbiežāk turu jau sagatavotu kabatā, bet ir gadījies rakāties pa somu vai maku, jo nekad nav izdevies nopīkstināt caur to.

vecsprofils 1. oktobris 2013 13:34

Ahahah, kā pārsmējos, tik trāpīgi aprakstīts ROFL(Y)
Esmu gan apzinīgajā grupā, gan šeit nenosauktā - Somaiņi, bet tie, kas meklē ilgāk savu e-talonu pa somas saturu :D

pece 1. oktobris 2013 12:47

Tā jau ir nabaga nerīdziniekiem šitā atrakcija iet gar degunu! :D

Nikte 1. oktobris 2013 11:43

Vēl pie tiem kabataņiem varētu pieskaitīt tos,kuriem e-talons stāv jakas augšējā kabatā (parasti vīriešiem),un tad nu viņi lec un stiepjās pie nolasītāja,lai nopīkstinātu talonu,bet ne par kādu cenu neizņems to laukā :D

Nikte 1. oktobris 2013 11:41

Vienmēr apzinīgā 8-|

Cerīte 1. oktobris 2013 10:50

Esmu apzinīgā azartspēļu mīļotāja,man ir 2 taloni:D

Ivetta 1. oktobris 2013 10:30

Smieklīgi - azartspēļu mī''lotāji un kabataiņi :D Un smieklīgi par efejas novīšanu dēļ skatiena :D

Man e-talona nav, bet par naudām un citām kartēm, kas jāuzrāda šoferim tāpat gadās smieklīgas, kaitinošas būšanas. Esmu tāda'ziņā apzinīga - sagatavoju jau rokās savu inv. apliecību.

Elīnīte* 1. oktobris 2013 10:08

Es esmu kārtīga apzinīgā :$. Man e-taloni ir somas vienā nodalījumā, no kura tad arī izņemu pirms iekāpšanas transportā. Bet arī es dažreiz pavēroju e-talonu lietotājus, un nudien ir interesanti;)

ilzy 1. oktobris 2013 10:03

Man e-talons ir mētelīša kabatā, tā ka varu sevi pieskaitīt pie apzinīgajiem. Bet somaines vienmēr ir tik smieklīgas.:D

Kerstyna 1. oktobris 2013 08:55

:D man @ talons parasti ir kabatā, viens, sliktākā gadījumā 2 un tas ir diennakts talons:) Pērc vienu - brauc visu dienu .....
Mani kaitina cita sabiedrisko transportu parādība. Agrs rīts, jau kavējošs bambambuss pierullē pie pieturas, kur ir padaudz cilvēku, visi gaida un - TIKAI retais jau ir sagatavojis naudiņas biļetei - rokas pa makiem, somām, kabatām, un vēl ar tādiem ģīmjiem , ka šoferīša mākslīgās efejas novīst....

mazaa raganina 1. oktobris 2013 08:50 krx

Es no laukiem!(party)

KRX 1. oktobris 2013 08:42

Es esmu neviens no minētajiem :D šādu atrakciju neesmu ne redzējusi, ne piedzīvojusi pati.