Dienas dziesma : Rīgas Ziemassvētku dziesma

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. decembris 2014 00:00
2157

Tuvojoties Ziemassvētkiem, ir izveidota īpaša Rīgas Ziemassvētku dziesma ar nosaukumu "Sniega pika". Tā radīta jautrā noskaņā, un tās autors ir grupa Bermudu Divstūris.

Dziesmas tapšanā varēja piedalīties ikviens, kļūstot par vārdu līdzautoru. Šādu iespēja izmantoja vairāki simti mājas lapas www.rigachristmassong.lv apmeklētāji. No radītā un iesūtītā teksta grupa Bermuda Divstūris izveidoja dziesmu latviešu un angļu valodās, un tai izveidots arī īpašs video klips.

Grupa sacerēto dziesmu dāvās Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam (RTAB), lai ar tās palīdzību popularizētu Rīgu gados jaunākai mērķauditorijai Latvijā un ārvalstīs.

Mākslinieki izsaka pateicību ikvienam, kas piedalījās: "Paldies visiem, kas dalījās ar savām idejām! Visi kopā esam cītīgi pastrādājuši un rezultātā ir tapusi Rīgas Ziemassvētku dziesma! Lai tā ir kā Ziemassvētku dāvana Rīgai, tās iedzīvotājiem un ieceļotājiem!"

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 19. decembris 2014 10:13

nu šis tāds rātnais variants:D Es no viņiem gaidīju ko trakāku:D Viņi taču jumtu rauj:D:D