Dienā bez auto Rīgā iesaiņos automašīnu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. septembris 2013 00:00
1477

Eiropas Mobilitātes nedēļas noslēgumā, kad visā Eiropā tiek rīkota "Diena bez auto", Rīgā simboliski iesaiņos automašīnas. Atzīmējot šo dienu, Eiropas Savienības iniciatīvas "Pārvietojies gudri" aktīvisti sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu piešķirs automašīnām brīvdienu, kā arī aicina uz "Velo brokastīm". Pasākums notiks svētdien, 22.septembrī, plkst. 12.00 pie Kaņepes kultūras centra Skolas ielā 15.

Kaņepes kultūras centrā notiks arī citas interesantas aktivitātes. Piemēram, atklāta Open bike pašapkalpošanās velo darbnīca, kur ikviens riteņbraucējs varēs savest kārtībā savu velosipēdu. Tāpat aicināti liekas velo detaļas un aksesuārus, kuri nav vajadzīgi, atstāt velo krāmu ziedošanas punktā. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs izmēģināt elektrovelosipēdus un dīvainos freakbike, kā arī piedalīties kravas pārvadāšanas izveicības konkursā.

Eiropas Mobilitātes nedēļa Rīgā notiek jau divpadsmito gadu, šoreiz no 16. līdz 22.septembrim. Tās ietvaros pilsētā tiek rīkoti dažādi pasākumi, lai uzrunātu sabiedrību un pievērstu uzmanību gaisa piesārņojumam pilsētā un alternatīviem pārvietošanās līdzekļiem. Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumus Rīgā organizē Satiksmes departaments sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām, privātiem uzņēmējiem un veloaktīvistiem.

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies