Decembra horoskops: ko zvaigznes sola katrai zodiaka zīmei decembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. decembris 2019 08:23
1532

Foto: www.pixabay.com

Auns

Līdz gada begām zvaigznes jums iesaka pabeigt visus iesāktos darbus un sākt plānot jaunus, pretējā gadījumā jūs nomocīs neapmierinātība, ka jaunu dzīvi jaunajā gadā sākat ar vecajām astēm.

Šķiršanos no kādreiz mīlēta cilvēka nevajag uztvert kā katastrofu, jo jau drīzumā jūs gaida jauna iepazīšanās. Bet pacentieties nepārnest jaunajās attiecībās vecās kļūdas.

Vērsis

Šis mēnesis jums sagādās stresus un uztraukumus, jo notikumi nemitīgi liks koriģēt plānus. Pirmssvētku jezga jūs pamatīgi nogurdinās. Papilddarbs nesīs labu peļņu. Nežēlojiet naudu labām dāvanām bērniem un tuviniekiem.

Privātā dzīve līdzināsies klusajai ielejai. Reizēm jūs pārņems garlaicība un nostalģija, kuru izraisīs vienveidība. Zvaigznes rekomendē nemelot un nekrāpt. To jums nepiedos nedz ģimene, nedz draugi. 

Dvīņi

Decembrī jums var piedāvāt paaugstinājumu darbā vai pat jaunu darbu. Rūpīgi apsveriet visus plusus un mīnusus pirms piekrišanas došanas. Iespējams, ka piedāvājums nav nemaz tik izdevīgs.

Decembrī nevajadzētu skaidrot attiecības ar mīļoto cilvēku. Sarunas paaugstinātos toņos var beigties ar ilgstošu konfliktu. Brīvie Dvīņi var satikt cilvēku, kas kļūs par otro pusīti vai ļoti labu draugu.

Vēzis

Zvaigznes jums iesaka parūpēties par savu izskatu un emocionālo stāvokli. Ir pienācis laiks atjaunināt garderobi, mainīt frizūru un izmantot vizāžista pakalpojumus. Ēdiet mazāk saldumu, lai atbrīvotos no dažiem liekajiem kilogramiem pirms svētkiem. Regulāri veiciet fiziskus vingrinājumus.

Ģimenes attiecībās jums nāksies samierināties ar pakļautā lomu. Jūsu partneris pieņems visus noteicošos lēmumus. Pārmaiņas jūs gaida mēneša pēdējā dekādē. Brīvie Vēži šajā laikā sāks aktīvi meklēt sev pāri. Zvaigznes iesaka rūpīgi atlasīt potenciālos kandidātus romantiskajām attiecībām.

Lauva

Mierīgs mēnesis ir gaidāms Lauvām, lai bez stresa sagatavotos svētkiem. Decembrī nav ieteicams apdraudēt savu finansiālo stabilitāti, ieguldot naudu riskantos pasākumos. Solītās peļņas vietā saņemsiet tikai problēmas.

Jums vajadzētu attiekties pret partneri ar lielāku izpratni. Ieklausieties viņa lūgumos, lai izvairītos no konflikta. Zvaigznes iesaka vairāk laika pavadīt kopā.

Jaunava

Zvaigznes rekomendē decembrī ķerties pie svarīgas lietas - kārtības ieviešanas mājās un darbā. Tas būs īpaši aktuāli pirms svētkiem. Rūpes par tuviniekiem, īpaši par vecākiem un bērniem. Labdarība. Labie darbi atgriezīsies pie jums ar uzviju. Piemērots laiks imidža maiņai.

Privātā dzīve jūs iepriecinās ar mieru un harmoniju. Ja jūs pagaidām esat vientuļi, nesteidzieties ar otrās pusītes meklēšanu. Nav ieteicams arī atgriezties pie vecā partnera.

Svari

Zvaigznes rekomendē ieklausīties veselā saprāta balsī un intuīcijā - tā nekļūdīsies mērķu un metožu izvēlē. Komandējuma vai ceļojuma laikā jūs varat iepazīties ar cilvēku, kas spēlēs nozīmīgu lomu jūsu dzīvē.

Decembra trešajā dekādē vientuļie Svari būs aktīvā otrās pusītes meklēšanas procesā. Nesteidzieties iegremdēties jaunajās attiecībās. Sākumā tieciet skaidrībā ar sevi - ko jūs sagaidāt no šīm attiecībām, lai pēc tam nebūtu vilšanās. Attiecībās esošos Svarus pārņems šaubas un dalītas jūtas attiecībā pret partneri.

Skorpions

Zvaigznes rekomendē nedaudz mazināt apgriezienus. Var nepietikt enerģijas visu ieplānoto darbu īstenošanai. Decembrī ir jāizvirza prioritātes un jāsāk risināt svarīgākās lietas. Finanšu grūtības nav paredzētas, bet taupība par skādi nenāks.

Attiecībās zvaigznes iesaka izvēlēties piesardzīgu un aizklātu taktiku. Iespējams, jūsu partnerim decembrī radīsies tieksme uz jaunumiem un eksperimentiem. Jums tas viss liks uztraukties un domāt, ka esat ierauti otra cilvēka kaprīžu pildīšanā.

Strēlnieks

Jūs vēlēsieties vairāk brīvības gan darbā, gan mājās. Gados jaunie Strēlnieki vēlēsies dzīvot atsevišķi no vecākiem. Nevajag brīnīties par kritiku no vadības un radiniekiem. Bet tā ir jūsu dzīve. Tikai jums pašiem ir jālemj, kā dzīvot un kā rīkoties tālāk.

Decembrī jūs gaida satikšanās ar reiz mīlētu cilvēku, kuru neesat aizmirsuši. Atjaunot attiecības vai nē - tas būs redzams pēc apstākļiem, bet patīkamas emocijas no saskarsmes jūs noteikti gūsiet.

Mežāzis

Decembrī jūs ātri un viegli tiksiet galā ar izvirzītajiem uzdevumiem. Bet darba procesā neaizmirstiet arī par tuviem cilvēkiem. Svētku priekšvakarā viņi jo īpaši alks saņemt jūsu uzmanību.

Savus sasniegumus jūs vērtēsiet augstāk nekā partnera. Jūsu egocentrisms kļūs par iemeslu strīdiem. Novērtējiet mīļoto cilvēku un biežāk ieprieciniet viņu ar patīkamiem pārsteigumiem.

Ūdensvīrs

Decembrī daudzi būs pārliecināti, ka darbi, kurus jūs plānojat paveikt, jums nav pa spēkam. Neticiet "labvēļiem" un nepievērsiet uzmanību viņu kritikai. Ieklausieties savās domās un sirdī - ja jūtat, ka tiksiet galā, droši virzieties uz savu mērķi.

Decembrī zvaigznes iesaka kontrolēt savas emocijas. Dumpis un protests pret ierasto dzīveskārtību tiks nepareizi iztulkoti. Vientuļie Ūdensvīri pirmajā vietā izvirzīs savu brīvību un nebūs gatavi to atdot citam cilvēkam.

Zivis

Zvaigznes iesaka nestresot un neiesaistīties konfliktos, jo tam nav pamatota iemesla. Pretējā gadījumā jauno gadu sāksiet ar dusmām un nogurumu. Piemērots laiks ziemas atpūtai, kas ļaus atjaunot spēkus. Centieties nepārēsties, lai neuzņemtu liekus kilogramus.

Decembrī jūs vairāk sāksiet novērtēt savu brīvību. Romantika nebūs prioritātēs. Jūs vēlēsieties dvēseļu tuvību, savstarpēju cieņu, materiālo neatkarību un tiesības uz savu viedokli. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies