Decembra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. decembris 2018 14:40
1391

Auns

Daudziem Auniem konkurenti bāzīs sprunguļus riteņos, taču ar jūsu pieredzi neviens nespēs sacensties.Labi apdomājiet savu gājienu stratēģiju. Priekšniecība būs apmierināta ar jūsu darbu, taču nav ieteicams atslābt vai rīkoties ar viltībām.

Nav vērts būvēt lielus plānus privātajā dzīvē. Interesantu cilvēku jums būs iespēja satikt nedaudz vēlāk, iespējams, jau nākamā gada sākumā.

Vērsis

Decembrī cilvēki būs labvēlīgi noskaņoti un atsaucīgi jūsu lūgumiem, tāpēc droši varat var lūgt jebko. Darbā nokārtosies visi problēmjautājumi, jums nenāksies ilgi gaidīt balto strīpu. Sargiet kaklu, pastāv iespēja saslimt ar angīnu.

Privātajā dzīvē viss uzlabosies. Pretējam dzimumam būs grūti pretoties jūsu dabiskajai harismai. Tie Vērši, kas ir attiecībās, izjutīs spēcīgu emocionālo atkarību no sava partnera. 

Dvīņi

Jūsu aktivitāti decembrī varēs tikai apskaust. Jūs izrādīsiet iniciatīvu pat tajos jautājumos, kur jums nejautā, taču apkārtējie to neņems ļaunā. Vadība novērtēs jūsu pūles.

Decembrī jūsu racionalitāti nomainīs sentimentalitāte un romantika, ar visu savu būtību ļausieties mīlasstāstam. Brīvie Dvīņi satiks savu otro pusīti.

Vēzis

Mēneša sākumā jūs gaida dažādi izdevīgi piedāvājumi, un jūs nespēsiet no tiem atteikties. Laiks nomainīt treneri sporta zālē vai izmēģināt kaut ko jaunu. Ēdiet mazāk saldumu!

Jums būs vēlēšanās vairāk iepriecināt savu partneri, dāvināt viņam dāvanas un izpildīt visas viņa vēlēšanās. Arī jūsu partneris nepaliks jums parādā, apliecinot savas jūtas.

Lauva

Produktīvs mēnesis. Darbā jūs gaida izdevīgi piedāvājumi, taču izvēli izdariet uzmanīgi, nopietni visu apsverot. Centieties nepārēsties, jo pastāv iespēja iegūt lieko svaru.

Jums ir jāizrāda vairāk sapratnes savam partnerim. Ieklausieties viņa padomos un lūgumos, lai izvairītos no konfliktiem. Pavadiet vairāk laika kopā.

Jaunava

Decembrī jums beidzot iestāsies apskaidrība, ka nauda nav galvenais jūsu dzīvē. Būs vēlme vairāk laika pavadīt mājās, uzkopt mājokli, veikt remontdarbus un pievērsties saimnieciskiem darbiem. Veselība būs stipra, saaukstēšanās jums nedraud. Piemērots laiks imidža maiņai.

Brīvajām Jaunavām būs iespēja sastapt savu otro pusīti. Iespējams, jūs gaida aizraujoša iepazīšanās ballītē. Precētās Jaunavas pieņems svarīgu lēmumu mēneša otrajā pusē, iespējams, pa ģimenes pieaugumu.

Svari

Vairāk laika jāvelta aktīvai sportošanai. Stress un slodze izraisa pārēšanos, kas negatīvi ietekmēs jūsu figūru. Ir vērts pamēģināt jaunus ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Nav vērts strīdēties ar mīļoto cilvēku, pat tad, ja jums liksies, ka emocijas ir jūs pārpildījušas. Vientuļajiem Svariem zvaigznes sola neskaitāmas spilgtas iepazīšanās, taču tās neveidos stabilas attiecības.

Skorpions

Šajā mēnesī jūs interesēs viss jaunais. Jūs interesēs apkārtējo domas par jūsu dzīvi, taču pacentieties saglabāt arī savu redzējumu neskartu. Ja jums ir nepieciešams padoms, vaicājiet to ģimenes locekļiem vai radiniekiem. 

Precēties Skorpioni varēs nostiprināt savas attiecības. Viss būs labi un stabili, bez drāmām. Biežāk ieprieciniet savu otro pusīti ar patīkamiem pārsteigumiem. 

Strēlnieks

Decembrī nevajag izrādīt visus savus talantus. Gaidiet, kad jums to palūgs, ja vēlaties iegūt jaunu kolēģu vai partneru auditoriju. Gatavošanās svētkiem var pamatīgi nogurdināt.

Precētajiem Strēlniekiem būs lielāka vēlme pavadīt vairāk laika kopā ar mīļoto, jūtas saasināsies, no jauna iedegsies kaisles uguntiņa. Vientuļie Strēlnieki var satikt savu mīlestību, ja iemācīsies būt atvērti.

Mežāzis

Vairāk laika ir jāvelta atpūtai. Neizvirziet līdz gada beigām nesasniedzamus mērķus. Jauni darbi un rūpes neliks ilgi gaidīt, taču tas sagādās jums prieku. Mēneša vidū jūs gaida pozitīvas emocijas.

Zvaigznes iesaka būt atklātam un patiesam ar sarunu biedru. Necentieties izpušķot realitāti ar to, kā nemaz nav jūsu dzīvē. Jo patiesāki būsiet, jo mazāk problēmu radīsies.

Ūdensvīrs

Darbā var rasties daudz problēmu un nesakritību, tāpēc uzmanīgi vaktējiet visu notiekošo. Neesiet pavirši! Šajā laikā nolaidība un paļaušanās uz veiksmi neies cauri. Ēdiet veselīgāk un dzeriet vairāk ūdens!

Attiecībās var saasināties greizsirdība un naidīgs noskaņojums, taču nevajadzētu nodarboties ar minējumiem. Saglabājiet pašpārliecinātību, jūsu partneris jūs novērtē un ir uzticīgs jums. 

Zivis

Decembrī nāksies nervozēt un risināt savas problēmas un pārdzīvojumus. Darbā var rasties sarežģītas situācijas, taču, pateicoties uzmanīgai attiekmei, jums izdosies izvairīties no nepatikšanām. Rūpējieties par imunitāti, lietojiet vairāk vitamīnu. 

Vientuļajām Zivīm ir vērts atcerēties par vecajām simpātijām. Iespējams, cilvēks no pagātnes atkal pieklauvēs pie jūsu sirds durvīm. Precētajām Zivīm laulībā viss noritēs mierīgi un harmoniski.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies