Debija Latvijas koncertdzīvē – pasaulē leģendāru pianistu duelis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. augusts 2016 19:32
1024

9. augustā līdz šim Latvijā nebijušā duelī tiksies divas mūzikas pasaules leģendas – pianisti Daniils Krāmers (Даниил Крамер, Krievija) un Valērijs Grohovskis (Валерий Гроховоский, Krievija, ASV). Unikālo performanci būs iespējams baudīt festivālā SUMMERTIME – aicina Inese Galante.

20160805193158-21678.jpg

Dzintaru koncertzālē Krievijas džeza skatuves virtuozs D.Krāmers un ASV dzīvojošais V.Grohovskis sacentīsies meistarībā, improvizējot ar pasaulē zināmāko klasisku – Mocarta, Bēthovena, Šopena, Gēršvina, Elingtona u. c. skaņdarbiem.

D.Krāmera virtuozo un intelektuāli dziļo spēlēšanas stilu apbrīno visā pasaulē. Pianista solo un koncerti ar pasaulslaveniem orķestriem likuši jūsmot publikai ne tikai Eiropā, bet arī Austrālijā, Ķīnā, Āfrikas un Centrālamerikas valstīs. Iemīļots kopš pirmās viesošanās festivālā 2014. gadā, D.Krāmers atgriežas, lai Latvijas klausītāji kļūtu par pirmatklājējiem duetam ar viņam līdzvērtīgo džeza meistaru – Valēriju Grohovski.

Izsmalcināti savienodams divus pretpolus, – akadēmisko un džeza mūziku – V.Grohovskis publiku vienmēr pārsteidz ar muzikāli negaidītākajiem pavērsieniem. Viņa īpašo spēles manieri visvairāk baudījuši klausītāji ASV, kur paralēli aktīvai koncertdarbībai pianists ir arī profesors Teksasas Universitātē.

Festivālu piedāvā Ineses Galantes fonds sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu, AS Olainfarm, Rīgas Brīvostas pārvaldi, Pētera Avena labdarības fondu Paaudze, Amber Beverage Group, t/c Spice, Radio Baltkom, izdevniecībām Rīgas Viļņi un Dienas Žurnāli.

Koncerta biļetes „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies