Dāvanas ,dāvaniņas

Inta
Inta 31. janvāris 2019 14:27
555

Dāvanas! Nu kam gan nepatīk dāvanas? Lai gan ir daudzi cilvēki, kuriem vairāk patīk dāvināšanas process. Mums katram dāvināšanas laiks ilgst cauru gadu. Tikko beidzas kādi svētki, kā jau kādam tuvojas dzimšanas diena vai citi svētki. Man pašai tikko cauri Jaunā gada dāvanu dāvināšana, kā jau visiem ģimenes locekļiem sākas dzimšanas dienu laiks. Un vēlāk radiem un draugiem.

Mūsu laikos arvien ir smagāk izvēlēties cilvēkam dāvanu. Labi vēl draugam vai tuvam radiniekam, ar kuru sanāk bieži kontaktēties. Bet ja ir jāizvēlas dāvana cilvēkam, kuru tik tuvu nepazīsti... Dāvanas aizvien biežāk paliek bezpersoniskas. Mēs izvēlamies dāvināt naudu vai dāvanu kartes. Mēs aizvien retāk tērējam savu laiku dāvanas iegādei. Nu jā, kas var būt ātrāks - iegāji konkrētajā veikalā, nopirki dāvanu karti, pa ceļam ieskrēji ziedu veikalā un viss - dāvana gatava. Tā taču tas ir, un tā ir skarbā dzīves realitāte.

Lai gan, no otras puses, dāvinot naudu vai dāvanu karti, cilvēks sev izvēlēsies to, ko viņš patiešām vēlas. Un viņam mājās nebūs divu un dažreiz pat triju vienādu un nevajadzīgu lietu. Bet atkal no citas puses, kad mēs dodamies cilvēkam izvēlēties dāvanu, mēs par viņu domājam un enerģētiski uzlādējam jau šo dāvanu ar pozitīvām emocijām.

Personīgi man ļoti patīk dāvināt un iegādāties dāvanas. Un vēl vairāk man patīk pielikt dāvanai klāt kādu pašu darinātu lietu. Tas var būt konfekšu pušķis vai cita rokām darināta lietiņa. Dažreiz tas pat nostrādā kā reklāma un gadās, ka, aizejot no svētkiem, tev jau ir pat pasūtījumi.

Protams, ir grūti cilvēkam, kuru tu pazīsti pavisam maz, trāpīt desmitniekā ar pašdarināto dāvanu, bet kā nelielu pielikumu tai klāt noteikti ir ļoti jauki. Vismaz man pašai ļoti patīk, kad tiek pasniegtas dāvanas ar sirdi un mīlestību.

Kā ir ar katru no jums? Kādām dāvanām Jūs dodat priekšroku kad ir jādāvina? Kas Jums vairāk patīk - saņemt dāvanas vai dāvināt? 

Blogo Sieviešu Klubā un laimē ielūgumus uz Ledus skulptūru festivālu Jelgavā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Inta 1. februāris 2019 07:36 Linduchy

Man starp citu arī patīk dāvināt bez īpaša iemesla:)

Linduchy 31. janvāris 2019 17:31

Man patīk gan dāvināt, gan arī saņemt dāvanas. Patīk pasniegt dāvanas bez īpaša iemesla :)