Citronkoks 9.vilnī

Linduchy
Linduchy 27. jūlijs 2016 16:05
1417

"I wonder how
I wonder why
Yesterday you told me 'bout the blue blue sky
And all that I can see is just a yellow lemon-tree
I'm turning my head up and down
I'm turning turning turning turning turning around
And all that I can see is just another lemon-tree"

Uzzinot, ka Latvijā uzstāsies vācu grupa FOOLS GARDEN, mani pārņēma patīkamas atmiņas par skolas laiku. Tajā laikā grupas kulta dziesma "Lemon tree" skanēja it visur. Man šī dziesma patika gan tolaik, gan vēl aizvien.

Atzīmēju plānotājā 22. jūlija vakaru nostalģiskām izklaidēm un ar nepacietību gaidīju koncerta dienu. Lai arī daži ne īpaši patīkamu notikumu mākonīši centās aizēnot manu apņēmību doties uz pasākumu, beigu beigās viss salikās pa plauktiņiem un atrisinājās :)

Ieradāmies muzikāli izklaidējošajā mūzikas klubā 9. vilnis (Kungu ielā 8), ērti iekārtojāmies baltajos ādas dīvānos un gaidījām koncerta sākumu. Vīna malkošanu papildināja DJ Egona Reitera muzikālais pavadījums un mūsu kompānijas jautrās sarunas. 

Ap 22:00 uz skatuves kāpa pašmāju grupa OTRA PUSE, iesildot un iekustinot tautu ar populāriem mūzikas gabaliem. Jāsaka atklāti, ka mani uzrunā grupas izpildītās dziesmas kopā ar Antru Stafecku. Šoreiz uzstāšanās gan notika bez Antras Stafeckas, kaut klusi cerēju, ka varbūt arī viņa varētu uznākt uz skatuves kā pārsteigums. Antras nebija, bet OTRA PUSE nodziedāja lieliski - tauta iesildīta un pamatīgi iekustināta, lai uz skatuves varētu kāpt slavenā vācu grupa FOOLS GARDEN.

Grupa izpildīja gan zināmus, gan mazāk zināmus savus muzikālos gabalus. Bet Lemon Tree izpildījuma laikā tauta noteikti patīkami pārsteidza vācu grupu, jo, šķiet, teju ikviens uz kluba deju grīdas zināja šīs dziesmas vārdus. Uz brīdi bija iespēja aizmirst visu - pacelt rokas, dejot un sajūsmā skaļi dziedāt - kā agrāk...

Vakars uzdzina atmiņas par senākiem laikiem, kad šajā vietā tika pavadīts daudz laika. Gadi iet, viss plūst un mainās - kluba nosaukums un noformējums jau cits, bet ir patīkami, ka šeit tiek rīkotas tik kolosālu izpildītāju uzstāšanās. 

20160727160515-30469.jpg

Paldies muzikāli izklaidējošajam klubam 9. vilnis, DJ Egonam Reiteram, grupai OTRA PUSE un, protams, lieliskajiem vācu puišiem no grupas FOOLS GARDEN par fantastiski relaksējošu, atmiņu viļņu uzplūdu un muzikālā baudījuma piepildītu vakaru!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies