Cita pasaule

ssfinkss
ssfinkss 17. septembris 2017 14:49
1017

Rudens ir rudens. Laiks iet viss mainās, bet vasarā bieži lija un atvasaras arī pietrūkst. Maz bija saulītes, daudz bija lietus, visu vasaru lija un bija sajūta, ka Latvija atrodas zem lietussarga, kuru veido mākoņi un saulīte netiek mums klāt. Bija jau labi, ka vismaz dažkārt varēja uzspīdēt saulīte un ar vasaras kleitiņām varēja paiet gar jūru, bet ar tām dažām dienām tomēr nepietika. Tā nu tika meklētas pozitīvas emocijas, gan Rīgā, gan ārpus Rīgas, gan ārpus Latvijas. Bija jau labi, kad priecāties varēja, un tad pienāca septembris.

Skat! Kas tad atkal Rīgā ir… Profesionālās leļļu mākslas festivāls 2017. Un tas bija Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. No 14. līdz 17. septembrim varēja iet un skatīties, meistarus satikt, darbnīcā darboties. Te jau nu katrs varēja atrast sev kaut ko tādu, kas viņam patiktu, kas prieku un iedvesmu viņam nestu.

Izstaigājot festivāla izstādi, varēja arī kafejnīcā Mesty Gourmet kafiju paņemt, pasēdēt un padomāt, kā tikai tās lelles veidoja, cik daudz laika pagāja, lai vienu lelli izveidotu, bet tik skaistas tās sanāca, ka citu gadu atkal labprāt varētu ierasties uz festivāla izstādi, to izstaigāt un izbaudīt ieguldīto darbu, laiku un meistara vēlmi!

Foto

Rudens iedvesmas konkurss

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā