Cerības un noslēpumi Zelta namā

Autors: Linduchy, 2017. gada 21. jūlijs, 12:29:40
Cerības un noslēpumi Zelta namā

Vasaru Zelta namā Saulrieta ezera krastā piepilda silts, brāzmains vējš, acāliju smarža un valgs gaiss, kas pieglaužas pie saules skūpstītās ādas. Lepnais nams vairāk nekā pusgadsimtu pieder Vaiatu ģimenei. Pēc universitātes absolvēšanas Dženifera Vaiata atgriežas tajā pilna ar bailēm par pieņemto lēmumu, atstājot darbu prestižā Ņujorkas mākslas galerijā, un arī cerībām - atrast savu patieso aicinājumu un dzīves piepildījumu. 

Pēc divdesmit gadiem Zelta nams grimst pamestībā, jo kļuvis par traģisku notikumu vietu tajā liktenīgajā vasarā. Dženifera ir aizvērusi durvis uz pagātni. Bet tad atgriežas Džims – vīrietis, kuru viņa toreiz satika un iemīlēja. Džims ir kļuvis par veiksmīgu lepnu viesnīcu tīkla nekustamo īpašumu projektu attīstītāju. Viņš plāno atpirkt Zelta namu, uzspodrināt to līdz tā agrākajam spožumam, pārveidojot par lepnu viesnīcas un atpūtas kompleksu. Abu atkalredzēšanās pamodina senus sapņus un atklāj tumšus noslēpumus.

Šī grāmata ir par izvēli, drosmi, bailēm, mīlestību, uzdrīkstēšanos, piedošanu, noslēpumiem, lepnumu, snobismu un greizsirdību. Īsts emociju kokteilis, kas caurvij grāmatas lapaspuses, vedot lasītāju cauri stāsta varoņu dzīves līkločiem, liekot uzdot sev jautājumu, kā tu rīkotos tādā situācijā.

Cilvēki bieži vien sūrojas, ka jūtas kā iesprostoti, bet patiesībā savus krātiņus mēs nereti būvējam paši. Reizēm mums gluži vienkārši jāsaprot, kurā brīdī teikt "nē" un kurā "jā".

Tasmīnas Perijas grāmata "Zelta nams" ir viegla lasāmviela vasarīgai laika pavadīšanai ziedošā dārzā, ar jūras skaņām fonā un kokteili pie rokas.