Ceļojumu suvenīri jeb padošanās mājiniekiem

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 13. novembris 2015 21:44
2413

Jau iepriekš esmu minējusi, ka esmu cilvēks, kam pie sirds iet minimālisma stils. Man nepatīk, ka plauktos krājas visādas sīklietiņas, kuras tikai apgrūtina uzkopšanu, jo, lai katru to notīrītu, paiet ilgs laiks. Bet tā kā nedzīvoju viena, nākas pieciest zināmas neērtības :D

Kādreiz vīrs no ceļojumiem veda mājās krūzes, alus kausus, glāzītes. Viss jau būtu labi, bet tās neviens nelieto, tās vientuļi novietotas augstākajā virtuves plauktā.

20151113211828-43485.jpg

20151113211953-59452.jpg

20151113212017-54247.jpg

Regulāri tās noceļu, nomazgāju trauku mašīnā un stutēju tik atpakaļ virsotnē. Manuprāt, tā nav pareizi. Ja nelieto, kam vispār tās vajadzīgas? Ja krūze ne reizi nav tējas, kakao vai cita karsta dzēriena sildīta, tai taču salst,  vai ne? Šobrīd situāciju glābj tas, ka īsti jau vairs nav, kur uzlikt tādus traukus, tāpēc ir nākamā problēma :D

Šobrīd gan vīrs, gan nu jau puikas pārņēmuši vēlmi no ikvienas vietas, kur bijuši, pārvest magnētiņu. Pret to pagaidām neiebilstu, jo vēl jau vietas uz tā ir. Bet atkal- lai nomazgātu šo sadzīves priekšmetu, katrs nieciņš jānoņem, pie tam rūpīgi, un kas vēl svarīgāk- tas arī aizņem daudz laika, jo es takš arī esmu cilvėks, man ir atmiņas un jûtas :D Tad nu ledusskapja mazgāšana ir vairāk kā ceļojums laikā, kavēšanās atmiņās

20151113213145-44028.jpg

Es labprāt ceļojumos iegādājos kādu šallīti, garšvielas, kaut kafiju, saldumus, jā, arī kurpes, un tad, nēsājot tās, vienmēr atceros, ka šīs ir no, teiksim, mazas Itālijas pilsētiņas. Bet patiesībā es mierīgi varu nenopirkt neko. Absolūti neko! Man nevajag suvenīrus, man nevajag kurpes. Man galvenais ir pats ceļojums bez visiem tiem krāmiem, a la krekliņi, krūzītes, uzpirksteņi (tos tiešām kāds pērk? Šuvējas? :D)

Ko jūs vedat no ceļojumiem? Varbūt jums ir unikāla kolekcija?

P.S. Titulbildē manā mājā vienīgie uzpirkstenīši, ko paši izgatavojām, apmeklējot porcelāna ražotni Vecpiebalgā (starp citu, tā ir kādreiz tik populārās Rīgas Porcelāna Rūpnīcas mantiniece)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 14. novembris 2015 16:12 Catwoman

Kas tas ir- guļamistabā izmantojams? Izklausās aizdomīgi:D

hiperkeri 14. novembris 2015 10:59

ou,krūzes un šalles- bet viss vienmēr tiek lietots;)

Ciao 14. novembris 2015 10:56

Magnētiņi, bet arī ne obligāti... agrāk pirku vienalga kādus (lai tik būtu), tagad skatos uz labiem roku darbiem, nevis lētajiem ķiniešu brīnumiem... un tad protams interesantus produktus vedu... garšvielas, vīnus, sierus, kafiju.. ko tādu ko nevar dabūt pie sevis. Arī labus ādas izstrādājumus, vai ko līdzigu, kas ir īpašs noteiktajai vietai. Piemēram no Ohridas (Maķedonijas) atvedu pērles. Tās pie viņiem audzē un ir plaši pazīstamas tieši dēļ savas vietas.

Linduchy 14. novembris 2015 08:02

Mans ledusskapis sācis uzkrāt magnētiņus salīdzinoši nesen :D
No braucieniem cenšos atvest mājās kaut ko īpašu - vai nu ēdamu, vai nu dzeramu, vai nu guļamistabā izmantojamu :D

DADZABITE 14. novembris 2015 03:19

Bija laiks kad ari pirku tos magnetinus, tad sapratu ka tomer baigie struntini :D. Tagad perku tikai lietu ko tiesam lietosu, piemeram, no Francijas atvedu francu kompanijas Kusmi tea teju. Teju izdzeru, tagad tejas bundza iestadiju puki.

Inleila 13. novembris 2015 22:15

Man arī ir plauktiņš ar krūzēm un uz ledusskapja magnētiņi no ceļojumiem. :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā