Ceļojums tālā pagātnē, lai pastaigātos ar dinozauriem

Linduchy
Linduchy 2. oktobris 2018 11:03
1580

Sensenos laikos uz Zemes dzīvoja iespaidīgi radījumi - dinozauri. Viņu izmērs, bruņas un uzvedība ir apbrīnas vērta. Un kurš gan no mums nav sapņojis kaut uz mirkli pabūt tajā laikā, lai pastaigātos ar dinozauriem.

Vēl bērnībā aizrautīgi pētīju dinozaurus krāsainās bilžu enciklopēdijās. Un tad jau parādījās arī Stīvena Spīlberga filma "Juras laikmeta parks", kurā šiem milzeņiem tika veltīta galvenā loma. Balstoties uz televīzijas BBC dokumentālo seriālu "Walking with Dinosaurs", tika izveidots iespaidīgs arēnas šovs, kuru 1. oktobra vakarā devos skatīt arī es. Un mans iekšējais bērns aiz sajūsmas spiedza par lielisko iespēju klātienē vērot fantastisko šovu "Pastaiga ar dinozauriem".

Ierodoties pie Arēnas Rīgas aptuveni pusstundu pirms šova sākuma, mani pārsteidza milzīga rinda. Izstāvēju garo rindu un tiku iekšā arēnā precīzi 18:59, bet aiz manis bija vēl aizvien iespaidīga garuma rinda. Domāju, ka lielākā daļa neko nenokavēja, jo organizatori ņēma vērā cilvēku rindu un nedaudz atlika šova sākumu.

Tiem, kas plāno doties uz izrādi, ļoti iesaku rūpīgi plānot ierašanās laiku (izrādes sākums ir 19:00, bet ierasties ir ieteicams jau ap 18:00, lai izvairītos no lieka stresa un bērnu pārdzīvojumiem, ka tiks nokavēts dinozauru šova sākums.

Pastaiga ar dinozauriem ir iespaidīgs, pārsteidzoši interesants, izglītojošs un krāšņs šovs, kurā bija gan aizkustinoši momenti, gan pārdzīvojumi, gan patiesu smieklu deva.

Tas patiks gan pieaugušajiem, gan pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Mazākie bērneļi gan varētu nedaudz nobīties no milzeņu draudīgā skata un skaļās rūkoņas. Kad tiranozaurs ar briemsīgi aso zobu rindu (bet smieklīgi mazajām priekšējām ķepiņām) nolūkoja bērneļus pirmajās rindās, spiedzienu bija daudz, taču baiļu spiedzienus kompensēja smieklu jūra, kad paleontologs nolēma parakņāties dinozauru mēslu čupiņā.

Pastaiga ar dinozauriem ir viens no tiem šoviem, kurus ir vērts apmeklēt, jo tas ir ne tikai izklaidējošs, bet arī aizraujoši izglītojošs un mudina bērnus izzināt dabu un vēsturi.

Pasaulē vēl ir tik daudz nenoskaidrotu lietu. Iespējams, ka kāds no tūkstošiem bērnu, kas apmeklēja dinozauru šovu, kaut kad nākotnē savu aizraušanos ar dinozauriem pārvērtīs nopietnā pētnieciskā darbā, pievēršoties paleontoloģijai, lai pārsteigtu pasauli ar jauniem atklājumiem par šiem milzīgajiem dzīvniekiem, kas reiz apdzīvoja mūsu planētu.

Arēnas šova "Pastaiga ar dinozauriem" ir skatāma vēl tikai šodien un rīt (2. un 3. oktobrī). Nenokavē šo iespēju!

Biļetes ir pieejamas Biļešu Servisā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 4. oktobris 2018 12:36 pece

Nevaram nekādi sev ieplānot AB parka apmeklējumu, lai gan man mājās stāv ielūgums ģimenei :D

pece 4. oktobris 2018 11:18 Nymph

Gan jau būs atkal. Aizved uz avārijas brigādes parku, vai tepat LT latvijas pierobežā vai pie Klaipēdas uz dinozauru parku.

Linduchy 3. oktobris 2018 20:14 Nymph

Es domāju, ka noteikti atbrauks vēl, jo šis jau ir 2. dinozauru šovs Latvijā :)

Nymph 3. oktobris 2018 12:04

Vienubrīd apsvēru domu aizvest savu jaunkundzīti uz šo izrādi, jo viņai ĻOOOOTI patīk un interesē dinozauri (arī katru reizi, braucot garām lielajam šī šova reklāmas plakātam, viņai bija tas jāskatās, jāimitē dinozauru rūkoņa un tad bija sarunu temats līdz pat mājām), bet tomēr atteicāmies no šīs idejas tieši tā iemesla dēļ, ka nedaudz uztraucos, vai viņa nesabīsies no tām skaņām (noskatījos reklāmas rullīti un sapratu, ka skaņu efekti ir visai dramatiski), tādēļ, lai netraumētu bērnu un nepazaudētu gana lielu naudu (ja nu jāpamet izrāde kaut kad "pusceļā";) šoreiz nolēmām izlaist, bet ļoti ceru, ka pēc kādiem pāris gadiņiem viņi tomēr atbrauks vēlreiz uz Lv :)