Ceļojums nākotnē

Autors: Linduchy, 2017. gada 28. decembris, 10:10:25
Ceļojums nākotnē

Ziemas brīvlaikā daudzi vecāki domā par to, kā lai izklaidē un nodarbina savus bērnus. Iepirkšanās centrs “Elkor Plaza” ir parūpējies, lai bērniem un arī pieaugušajiem būtu iespēja lieliski pavadīt laiku mūsdienīgā interaktīvā izstādē “Future Live”.

Šajā izstādē katrs var atrast sev piemērotu izklaidi – gan aktīvu, gan izglītojošu, gan nomierinošu.

Virtuālās ekskursijas apkārt pasaulei sniedz iespēju pastaigāt starp Ņujorkas debesskrāpjiem, izstaigāt Elizeja laukus Parīzē, iekāpt Romas Kolizejā, nostāties uz kraujas malas Keiptaunā, apskatīt Ķīnas Lielo mūri un ASV Lielo Kanjonu, ieskatīties Londonas Bigbena laikrādī un paviesoties Lasvegasā. Virtuālās realitātes ceļojumu klāsts ir plašs – var izvēlēties vienu no piecām ekskursijām vai apceļot plašo pasauli pēc saviem ieskatiem.

Lai nedaudz izkustētos un sadedzinātu svētkos apēstās kalorijas, izstādē var piedalīties deju sacensībās, atdarinot Šakiras dejas kustības, dejojot vēderdejas u.c. Var uzspēlēt futbolu vai volejbolu ar mirdzošām pārsliņām nākotnes pasaku mežā vai notriekt lidojošos šķīvīšus. Bērniem ir iespēja kārtīgi izšūpoties un noslidināties pa zvaigžņotu slidkalniņu.

20171228100811-14573.jpg

Mierīgāku izklaižu cienītājiem izstādē “Future Live” ir iespēja relaksēties, izbaudot smilšu terapiju. Ļoti aizraujošs ir pasaules radīšanas stends, kurā ir jāizkrāso kāda no dzīvām radībām un tad tā jāpalaiž virtuālajā pasaulē.

20171228100904-65377.jpg

Un vēl mierīgāk var pasēdēt ērtajos krēslos, baudot kafiju, kamēr bērni turpina izstādes izpētes procesu. Patīkami pārsteidza izstādes kafejnīcas cenu politika, jo parasti šādās izklaides vietās cenas ūdenim, kafijai un uzkodām ir neadekvāti uzskrūvētas. Respektīvi – bads un slāpes nebūs tas iemesls, kas liktu doties prom.

20171228100926-21484.jpg

“Future Live” izstāde ievelk un aizrauj, tajā pazūd laiks, toties tevi piepilda sajūsma. Kur pazuda 4 stundas? Tās pazuda fantastiskā ceļojumā apkārt pasaulei. Tās pazuda Avatara stilā veidotajā pasaku mežā. Tās pazuda zvaigžņotā galaktikā, izdzīvojot zvaigznes dzimšanu. Tās pazuda deju sacensībās, izcīnot pirmo vietu. Tās pazuda zīmējot, krāsojot un baudot fantastisku izstādi.

Izstāde ir krāsaina, mirdzoša un interesanta. 

Ieteikums – labākām bildēm izvēlies gaišu apģērbu, apmeklējot šo izstādi.

Brīdinājums vecākiem – ir jārēķinas ar to, ka bērnus nevarēsiet dabūt prom no šīs vietas!