Ceļojums ar ģimeni: 7 lieliski galamērķi

dolo_acca21
dolo_acca21 13. oktobris 2015 23:25
1853

Dodoties ceļojumā ar ģimeni, sevišķi svarīgi ir izvērtēt, vai ceļojums būs aizraujošs un patīkams visiem ģimenes locekļiem, tāpēc RentMama auto noma piedāva septiņus galamērķus, kuri radīs pozitīvas emocijas un iespaidus gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan aktīvajiem, gan pasīvajiem, gan ziemas, gan vasaras mīļiem!

 

1. Ja ceļo ar bērniem, laba izvēle būs Dānija. Varbūt ne vienmēr lēta, bet ar lieliskiem piedāvājumiem, kas īpaši iepriecinās bērnus. Kopenhāgena ir mājas pasaku dārzam Tivoli, kurā varēsiet klausīties brīvdabas koncertus, naktī vērot uguņošanu un dienā našķoties ar garšīgu ēdienu. Par jauno Disnejlendas konkurentu var saukt Legoland,  parks, kas atrodas Billundā, pārsteigs arī pieaugušos, bet it sevšķi - mazākos apmeklētājus.

 

2. Taizeme ir vieta, kur vietējie pret bērniem būs ļoti draudzīgi un labvēlīgi. Taizeme ar savu eksotisko noskaņu ir lieliska izvēle ģimenes ceļojumam, kas pārsteigs ar tempļiem, jautriem laivu braucieniem, lieliskām pludmalēm un dzīvnieciņiem, sevišķi pērtiķiem un īpašām ziloņu nometnēm. Bērni varēs spēlēties pludmalēs, savukārt vecāki atpūsties, - ūdens Taizemē ir mierīgs un silts, bet pludmales – burvīgas un teju allaž saulainas.

 

3. Baudīt skaistas pludmales un iepazīt zemūdens pasauli noteikti varēsiet Belizā! Tā atrodas Centrālamerikas austrumu krastā pie Karību jūras. Iespēja mācīties nirt būs arī bērniem, džungļos varēsiet sastapt mazos pērtiķīšus, savukārt pludmalēs - jūras bruņurupučus, kas ir pilnīgi nekaitīgi. Interesanti, ka Belizas pludmalēs ir iespēja mācīties arī spēlēt bungas, kas bērniem noteikti varētu patikt!

 

4. Ģimenei, kas mīl neparasto un vēlas sajust dabas varenumu, RentMama auto noma iesaka Islandi! Islande ir pārsteidzoša valsts visām vecuma grupām. Eiropas lielākais ūdenskritums, lielākais ledājs ārpus poliem, vulkāni, termālie baseini, burvju ziemeļblāzmas – to visu varēsiet sastap Islandē! Aizraujoši visai ģimenei!

 

5. Itālija, iespējams, pirmajā brīdī nešķiet ģimenei piemērotākā izvēle, taču kļūdaini. Kolizejs, lai arī interesants vairāk pieaugušajiem, ir gana plašs spēlēm, Pompeju stāsts patiks arī bērniem, bet Vezuva vulkāns pārsteigs ikvienu. Pludmales, laivu braucieni, ezeri, alas, kalni un skaistie Itālijas lauki - arī tas viss iekļauts komplektā. Turklāt -  bērni mīl saldējumu un, kā zināms, - Itālijā tas esot neticami gards.

 

6. Šķiet, ikviens bērns, kas reiz skatījies ''Viens pats mājās,'' sirdī nedaudz vēlējies nokļūt Ņujorkā un reizē bijies no tās. Ņujorka ir kā filmas ekranizējums realitātē - pilna ar dzeltenajiem taksometriem, ikonēkām un visādi citādi lieliskām vietām! Bērniem lieliska vieta izglītoties būs tās daudzie muzeji, mākslas galerijas un nepārspējamais zoodārzs. Noteikti nepalaid garām iespēju ar savu ģimeni izpriecāties Centrālajā parkā! Ņujorka ir lieliska vieta, ko arī apmeklēt ziemā, it sevišķi svētku mīļotājiem!

 

7. Vēl kāda lieliska vieta, kur doties ziemas cienītājiem, kam kalni un slēpes nav svešas - Austrija. Izvēle ar slēpošanas kūrortiem ir plaša, ģimenēm īpaši piemērota varētu būt Serfausa un Neištifta. Nebaidies arī tad, ja slēpošanas pieredze nav liela – kalni ir piemēroti visām prasmju pakāpēm un instruktori gatavi vienmēr palīdzēt, sevišķi mazākajiem!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies