BSR elektrokartingu halles atklāšanas svinībās gaidāms īpašs slavenību turnīrs

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 29. jūnijs, 14:55:08
BSR elektrokartingu halles atklāšanas svinībās  gaidāms īpašs slavenību turnīrs

Jau šo svētdien, 2. Jūlijā, t/c “Bērnu pasaule” 3. stāvā tiks atklāta Baltijā lielākā elektrokartingu halle Blue Shock Race, kas piedāvās virkni dažādu izklaides aktivitāšu lieliem un maziem ātruma un asu izjūtu cienītājiem. Līdzās īpaši veidotai kartingu trasei halles apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus arī asām izjūtām bagātajā rallija simulatorā, aizmirsties virtuālās realitātes pasaulē, kā arī iepazīt azartisko footpool jeb kājas biljardu.

Vērienīgā atklāšanas pasākuma ietvaros jau no plkst. 12 dienā gaidāmas jautras svinības, kuru laikā neiztrūks  aizraujoša tūre pa halli un tās dažādo izklaides iespēju demonstrējumi, iespēja kā vieniem no pirmajam izmēģināt spēkus elektrokartinga vadīšanā, atraktīvs pasākuma vadītājs, oriģināls foto stūrītis un enerģisks DJ sets, izklaides aktivitātes pašiem mazākajiem svētku apmeklētājiem un, protams, arī gardi našķi, sacensības, konkursi ar lieliskām balvām un citi patīkami pārsteigumi.

Kā “saldais ēdiens” lielās svinības plkst. 14:00 papildinās arī īpašais slavenību turnīrs, kurā savas kartinga pārvaldīšanas prasmes apliecinās un par uzvarētāja titulu sacentīsies sabiedrībā zināmas personības. Jau šobrīd dalību spraigajās sacensībās ir apstiprinājuši grupas "Rock'n'berries" pārstāvji, dziedātājas Ieva Sutugova un Laura Raila, reperis Edavārdi, skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, mūziķis Ivo Grīsniņš-Grīslis, Dailes teātra aktrise un seriāla “Viņas melo labāk” zvaigzne Ieva Florence, šovmenis Edgars Toretto, kā arī citas aktīvo atpūtu mīlošas slavenības, kuru vārdi līdz pat pašam pasākuma startam intrigas saglabāšanai tiek paturēti noslēpumā.

Ikviens interesents tiek aicināts pievienoties grandiozajiem BSR Rīga halles atklāšanas svētkiem šo svētdien, 2. jūlijā, laikā no 12:00 līdz pat 18:00!