Brīvdienu ceļvedis: 7.-8. novembris

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. novembris 2015 15:07
1231

Mārtiņdienas svinības un tirdziņš "Ar Gardu Muti Valmiermuižā", 7. novembris

Lai godam nosvinētu Mārtiņdienu, 7. novembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie „Valmiermuižas alus” darītavas norisināsies svinības un tirdziņš „Ar Gardu Muti Valmiermuižā”. Mārtiņdienas svinību mielastā godā tiek celts alus, tamdēļ Valmiermuižas pils parkā meistari virs dzīvās uguns brūvēs alu pēc senām latviešu tradīcijām no Latvijas graudu iesala un Gaujmalā plūktiem apiņiem. Ikviens laipni aicināts izzināt senās alus brūvēšanas tradīcijas, kā arī to nobaudīt. Svinības noslēgsies ar lustīgu tradīciju vakaru, dziesmām un dančiem Valmiermuižas klētī.

http://www.gardumuti.lv/aktualitates.html?open=44

Mandolīnu mūzikas svētki, 7. novembris, pl. 18:00

2015. gada 7. novembrī Ogresgala tautas namā un 8. novembrī Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” notiks „Mandolīnu mūzikas svētki”. Koncertos apmeklētāji varēs izbaudīt mandolīnu mūzikas niansēto skaņu pasauli, meistarklasēs - apgūt un papildināt instrumenta spēles un ansambļa muzicēšanas prasmes.

http://www.lnkc.gov.lv/pasakumi/mandolinu-muzikas-svetki/

Ik rudeni danci vedu, 7. novembris pl. 18:00

Uz sadanci "Ik rudeni danci vedu" ielūdz vidējās paaudzes deju kolektīvs "Lāčplēsis".Piedalās vidējās paaudzes deju kolektīvi: "Dardedze" (Rīga); "Arnika" (Carnikava); "Jampadracis" (Limbaži); "Vidums" (Tukums); "Saime" (Garkalne); "Saime" (Jumprava); "Daugavieši" (Līvāni); "Upe" (Tīnūži).

http://www.lielvarde.lv/?option=com_content&view=article&tmpl=index&Itemid=536&id=4229228

Mārtiņa dienas svinības Brīvdabas muzejā, 8. novembris pl. 12:00

Mārtiņdiena brīvdabas muzejā tiek atzīmēta ar tradicionālu masku darināšanu, rotaļām, folkloras kopu dalību un cienastu. Šie svētki ir mantojums, kas ļauj tuvāk iepazīt seno latviešu kultūru, reliģiju un vēsturi. Tie ir domāti ikvienam, bet īpašu prieku gūs mazie apmeklētāji.

http://www.1188.lv/izklaide/martina-dienas-svinibas-brivdabas-muzeja/14228230

Baltic Beauty 2015, 6.-8. novembris

Ķīpsala kļūs par īstu skaistumkopšanas meku, kur divās izstādes "Baltic Beauty 2015" hallēs notiks jaunāko kosmētikas produktu un pakalpojumu prezentācijas, profesionāļu konsultācijas un vienkopus varēs iepazīt labāko matu un ķermeņa kosmētiku no pasaules vadošajiem zīmoliem. Visās izstādes dienās varēs sekot līdzi dažādu skaistumkopšanas meistaru – kosmetologu, vizāžistu, stilistu, frizieru, masieru – spraigajām sacensībām, paraugdemonstrējumiem, semināriem un meistarklasēm. Neizpaliks arī pasaulē atzītu profesionāļu aizraujošie šovi!

http://www.1188.lv/izklaide/baltic-beauty-2015/16303393

Somijas stikla māksla. 2005–2010

No 2015. gada 7. novembra līdz 2016. gada 3. janvārim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) būs skatāmi Somijas mūsdienu stikla mākslas darbi.

Kāda šodien ir Somijas stikla māksla? Kā tā dzīvo un attīstās jau 21. gadsimtā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz jaunākā ceļojošā retrospektīvā izstāde no cikla “Somijas stikla dzīves”, kuru starptautiskajam vērtējumam sagatavojis prestižais Somijas Stikla muzejs Rīhimeki.

http://www.lnmm.lv/lv/lnmm/info/explore/exhibition/2015/finnish-glass-art-2005-2010/

Attēls: quotesgram.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies