Brīvdienu ceļvedis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. augusts 2015 00:00
1506

Valmieras pilsētas svētki, 6.-8. augusts

Zaļās Vidzemes vidienes pilsēta Valmiera, caur kuru plūst Gaujas upe, atzīmēs grandiozus pilsētas svētkus, kas ir kļuvusi par tradīciju. Uz svinībām ir aicināts ikviens - mazs vai liels, vecs vai jauns, un īpaši tie, kas Valmieras spožumu nekad nav redzējuši. 

http://www.valmiera.lv/lv/kultura/valmieras_pilsetas_svetki_2015/programm/

Aizputes pilsētas svētki, 7.-9. augusts

Svētki ienāks pilsētā ar grupu  "Transleiteri" u.c., deju kolektīvu, Tukuma Pūtēju orķestra, Kazdangas pūtēju orķestri "Kazdanga", Aizputes novada vokālistu konkursa "Dziedātprieks 2015" dalībnieku koncertiem, izstādi Aizputes novadpētniecības muzejā, Čuguna Simpoziju, 5. Mētras Mājas draugu plenēru, "Ideju Mājas" jauniešu aktivitātēm, senioru festivālu "Tēvu tēvi laipas meta", zaļumballi ar grupu "Vēja radītie", diskotēku, pilsētas svētku gājienu, lielo sporta dienu, tūrisma orientēšanās sacensībām, atrakcijām lieliem un maziem, lidmodeļu paraugdemonstrējumiem, šovu un sacensībām un vēl daudz un dažādas aktivitātes.

http://www.aizputesnovads.lv

Riga Boat Show, 7.-9. augusts

Latvijā vienīgā ūdens transporta izstāde uz ūdens! Nāc un izbaudi jahtu un motorlaivu īsto dabu - kustību uz ūdens - pasākumā "Riga Boat Show 2015", kas norisināsies vairāku dienu garumā pašā Rīgas sirdī.

https://www.facebook.com/events/1599479406995448/

Jēkabpils pilsētas svētki, 7.-8. augusts

Pilsēta skan! Dzied, lec, smej, dej, rūc un dūc! 7. un 8. augustā jēkabpiliešus un pilsētas viesus sagaida dažādas nodarbes, kurās vienoties, izpausties, satikties, individualizēties, klausīties, skatīties un baudīt savu esamību pilsētā.

http://www.jkp.lv/lv/pilsetas_svetki_2015/open-news:425081

Zemgaļu svētki, 8.-9. augusts

Tas būs jau 12. festivāls Tērvetē, kurš veltīts zemgaļu un Baltu kultūrai. Svētku programma būs izvērstāka un bagātāka ar pasākumiem, rituāliem, amatnieku demonstrējumiem un cīņām. Festivālā uzstāsies folkloras kopas un kolektīvi, senie cīnītāji un bruņinieki, kā arī paredzamas daudzas citas aizraujošas ativitātes.Nories vieta - Tērvetes novads, Tērvetes pagasts, Tērvetes pilskalns un estrāde.

http://dobele.lv/page/249&news_id=1404

Viduslaiku svētki "Kad vīri spēkojas", 8. augusts

Pagājušogad viduslaiku svētki Jaunpilī tika svinēti par godu pils kundzei Elīzai, šogad tie notiks, atceroties četrus Jaunpils pilskungus  - Tīsu fon der Reki ( varenu karotāju, pirmo pils īpašnieku no Reku dzimtas), Matiasu fon der Reki (varenu karotāju, Salaspils kaujas dalībnieku), Johanu Zigismundu fon der Reki ( armijas kapteini, pils pārbūvētāju) un Vilhelmu Heinrihu Ernestu fon der Reki ( pēdējo Reki - pils īpašnieku). Vareni ir stāsti un nostāsti par viņu karagājieniem un cīņām gan karā, gan savās muižās. 

Viduslaiku svētki "Kad vīri spēkojas" būs par un ap vīriešiem, par viņu kāri pēc cīņas un savstarpējās spēkošanās!  Tā būs gan fiziskā, gan intelektuālā spēkošanās!

http://www.jaunpilspils.lv

Ko brīvdienās plāno Tu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 7. augusts 2015 08:47

Es vēl domāju, domāju un nevaru izdomāt :D