Brīvdienu ceļvedis - 17.-18. oktobris

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. oktobris 2015 10:00
1267

Rīgas Starptautiskais kino festivāls

Splendid Palace / Kino Rīga, Elizabetes 61, Rīga

Kīnoteātrī "Splendid Palace" skatītāji varēs baudīt pasaules jaunāko un interesantāko kino, Latvijas filmas sadarbībā ar festivālu "Lielais Kristaps", vēsturisko retrospektīvu, ziemeļvalstu kino izlasi, īsfilmas, videoklipus un eksperimentālo kino programmā "Short Riga", svarīgāko krievu dokumentālo kino sadarbībā ar neatkarīgo festivālu "Artdocfest", filmas pavisam mazajiem un ģimenēm, kā arī kino par pieaugšanu jaunajiem kino skatītajiem. 

http://www.rigaiff.lv/2015/lv/rigaiff-programmes/

Aukstās modes diena 2015, 17. oktobris

Kalnciema kvartāls, Kalnciema 35, Rīga

Rudens salnu, vēju un lietus sezonā "Kalnciema kvartāls" izsludina ikgadējo "Aukstās modes dienu", kas arī šogad palīdzēs sagatavoties gada aukstākajam laikam, iegādājot siltus, ērtus un kvalitatīvus apģērbus, apavus un aksesuārus.Šogad savas rudens/ ziemas kolekcijas piedāvās ne tikai Latvijas mākslinieki, dizaineri un amatnieki, bet arī radoši un daudzsološi dizaina pārstāvji no Lietuvas. Apmeklētājiem jau pazīstamos zīmolus ("QooQoo", veikals "M50", "Woolings", "Eduardo Cattus", "Tundra HATA", "Marbuš", "Hebe", "Petra.lv", "YAYOI" un daudzi, daudzi citi jau iecienīti zīmoli) papildinās sezonas jaunumi un īpašie atradumi – kolēģu veikums kaimiņu valstī Lietuvā, kā arī sezonai piemēroti atradumi no vietējiem ražotājiem – lietus mētelīši, ziemas mēteļi, kleitas, lietussargu turētāji, u.c. jaunumi.

Koncerts "Rudens ainavas", 17. oktobris, pl. 14:00

Pabažu kultūras nams, Pabažu Klubs, Sējas novads

Koncertā piedalās:

Rīgas MJC Praktiskās Estētikas skolu jauktais jauniešu koris "Anima", diriģents Ivars Krauze,

Ķekavas vokālais ansamblis "Jūti", diriģents Jēkabs Jančevskis,

Sējas novada jauktais koris "Sēja", diriģents Kaspars Ādamsons.

http://www.seja.lv

Jauno Bardu saiets, 17. oktobris, pl. 16:00

Imanta, kultūras un atpūtas centrs, Anniņmaižas Bulvāris 29, Rīga

Starptautiskā bardu un folka festivāla "Bardu rudens 2015" ietvaros notiks pasākums "Jauno Bardu saiets".Šajā pasakumā piedalīsies jaunie, interesantie un mūzikas iedvesmotie dziesminieki. Pēc koncerta pēc skatītāju izvēles, vienam no dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties "Bardu rudens 2015" noslēguma koncertā 22. oktobrī. 

http://imantakultura.riga.lv/lv/kalendars/festivala-bardu-rudens-2015-jauno-bardu-saiets/

Pirātu dārgumu tirdziņš Mangaļsalā, 17. oktobris

20151016103142-33679.jpg

Pērļu zvejnieks, 17. oktobris, pl. 17:00

Vidzemes koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Skaistākās Emīla Dārziņa dziesmu pērles kopā ar solistu Ingu Pētersonu pianista Venta Zilberta pavadībā un koriem no Vidzemes. Koncertā klausītāji aicināti noklausīties komponista skaņdarbus vīru koriem un jauktajiem koriem a cappella skanējumā.Šogad komponistam Emīlam Dārziņam aprit 140 gadu jubileja. E. Dārziņš ir sarakstījis vairākas operas un skaņdarbus orķestrim, no kuriem ir saglabājies vienīgi "Melanholiskais valsis", kurš tika atjaunots pēc komponista nāves. Visas septiņpadsmit E. Dārziņa kora dziesmas joprojām skan Latvijā, kā arī ārpus tās. Kā teicis pats mākslinieks – visas viņa dziesmas ir pērles, tādēļ koncerta nosaukums ir "Pērļu zvejnieks".

http://cesukoncertzale.lv/lv/pasakumi/emladrziagadujubilejaskoncertspruzvejnieks_17_10_2015

Vēstule meitenei, 17. oktobris, pl. 17:00

"Kultūra" Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra, Kr.barona iela 6, Jelgava

Šogad koncertos Normunds Rutulis iepriecinās sava talanta cienītājus ar jaunu muzikālu projektu. Tā rezultātā izveidots nebijis duets ar jauno un talantīgo dziedātāju Katrīnu Cīruli un zviedru mūziķa Hans Antehed trio.

http://www.rutulis.lv/koncertafisa

Retro svētku balle, 17. oktobris, pl. 20:00

Liepājas Latviešu biedrības nams, Rožu Laukums 5/6, Liepāja

Šogad Liepājas Latviešu biedrības nams svin savas pastāvēšanas 80 gadus, un šīs lielās, apaļās jubilejas programmā ir iekļauta grezna svētku balle. Balles ir kļuvušas par tradīciju un gaidītu notikumu Liepājas Latviešu biedrības namā, tādēļ jubilejas zīmē tā sola daudz interesantu pārsteigumu.

Retro svētku balle "Liepājas Latviešu biedrības namam 80", kas tiks aizvadīta 30-to gadu stilā. Balles ir tradicionāls Biedrības nama pasākums, kas notiek regulāri, taču šī balle atšķirsies – tā būs vēl greznāka kā ierasts, balles viesi tiks cienāti ar Lielo svētku torti un tajā būs arī citi pārsteigumi. Ballē piedalīsies "Bellaccord Tanzorchester" (Rīga), muzicēs Andris Ērglis, Jānis Strazds un Māris Kupčs.

http://www.biedribasnams.lv/afisa/278-liepājas-latviešu-biedrības-namam-81

Putras diena un Veļu vakars, 18. oktobris, pl. 12:00

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Brīvības 440, Rīga

Putras dienas programmā:

Priedes krogā no plkst. 12:00 seno dienu miežu piena zupa un mūsdienu grūbu putra ar sēnēm baltvīnā;

Nidas zvejniekciema "Kuršos" no plkst. 13:00 demonstrēs miežu putras ar skābiem kāpostiem vārīšanu skarbos apstākļos dūmistabā saimnieces Dairas Jātnieces vadībā;  

Vidzemes zemnieka sētā no plkst. 14:00 putras vārīšana vasaras virtuvē – slietenī. Saldā godu putra un Ulmaņlaika siltie grūbu salāti - gards cienasts no Donu Ilzes;

Hernhūtiešu saiešanas namā un Vidzemes sētā no plkst. 17:00 – 20:00 notiks Veļu vakars folkloras kopu "Grodi" un "GaraTaka" vadībā.

Lai pozitīvām emocijām piepildītas brīvdienas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā