Brīvdienu ceļvedis 12.-13. septembris

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. septembris 2015 00:00
1377

Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, Rīga

Festivāla izstādē būs aplūkojami 110 profesionālu mākslinieku un mākslas skolu studentu darbi no ASV, Čehijas, Francijas, Itālijas, Izraēlas, Igaunijas, Krievijas, Kazahstānas, Kipras, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Slovākijas, Somijas, Šveices, Ukrainas, Vācijas. 

Paralēli festivāla ietvaros notiks: Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Leļļu Mākslas muzeja izstāde "Shoddy bear" un Ungurmuižā Leļļu Māksla muzeja izstāde "Kofermājiņu ceļojums".

http://www.1188.lv/izklaide/eiropas-profesionalas-lellu-makslas-festivals/15574212

Daugavpils ReStArt 2015, Daugavpils

Festivāla ietvaros vairāk nekā 20 dažādos koncertos, performancēs, izstādēs u.c. pasākumos ikviens mūzikas un mākslas baudītājs varēs atrast sev piemērotāko, jo skanēs gan baroks un klasiska, gan džezs un mūsdienu alternatīvā mūzika, kā arī izstādēs būs iespēja aplūkot gan latviešu vecmeistaru, gan moderno mākslu.

http://www.kultura.daugavpils.lv/lv/Afisa/IV_Muzikas_un_makslas_festivals_DAUGAVPILS_ReStArt_2015/?a=999

Čello Cēsis, Cēsis

Festivāla rudens sesijas atklāšanas koncertā 11. septembrī koncertzālē "Cēsis" – spoža čellistu parāde un koši muzikāli piedzīvojumi ar publikas iemīļoto Antonio Vivaldi, daudziem nezināmo Aulisu Sallinenu un Pētera Vaska skaisto Otro čellkoncertu "Klātbūtne", ko nesenā Latvijas pirmatskaņojumā spēlēja pasaulslavenā Sola Gabeta. Šoreiz Cēsīs kā solists eksponēsies Marko Ilonens – viesis no Somijas, kas slavena kā lielisku čellistu zeme.

http://cesukoncertzale.lv/lv/pasakumi/ellocsisnoseptmebrim_11_09_2015

Ābolu balle, Liepāja

Godā tiks celti Latvijai raksturīgākie augļi un svinēta Ābolu balle. Šī ir sezonas noslēdzošā garšas balle, tādēļ, lai sarīkotu jestrāku svinēšanu, šajā reizē paralēli Zaļam tirdziņam un bērnu radošajai darbnīcai, uzstāsies divas muzikālās apvienības – "Dandari" un "Trans-Cen-Den-Tāle', tiks gatavota ābolu sula un divi gardi ēdieni – ābolu ievārījums un ābolu klimpu zupa. 

http://www.1188.lv/izklaide/abolu-balle/15700624

V Pagalmu un III Putras godēšanas svētki, Bauska

Svētku programmā aktivitātes vairāk kā 19 vecpilsētas pagalmos, 10 dažādu putru degustācija, gardēžu pagalms Rātslaukumā, lielā Murzas krāmu tirgus, "īstās latvju saimnieces", kino kultūras programma "Mijkrēslis ar karaļiem", loterija un balvas.

http://www.bauska.lv/lv/notikumi/v-pagalmu-un-iii-putras-godesanas-svetki-1750

Rudens stādu gadatirgus, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils

http://www.1188.lv/izklaide/rudens-stadu-gadatirgus/14264377

Un kādi ir Tavi plāni brīvdienām? :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies