Brīvdienu afiša

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. jūlijs 2015 00:00
1292

Klāt piektdiena – tātad laiks plānot brīvdienu izklaides. Šajā nedēļas nogalē Rīgu pieskandinās XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, bet piejūras pilsētās ar vērienu tiks svinēti Zvejnieksvētki.

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki – Rīga, 11. Jūlijs

http://www.1188.lv/izklaide/xi-latvijas-skolu-jaunatnes-dziesmu-un-deju-svetki-2015/9123757

XXI Starptautiskais Senās mūzikas festivāls 2015

Starptautiskais festivāls ir vasaras šarmantākais, elegantākais un smalkākais notikums Latvijā. Festivāla koncerti notiek Rīgas baznīcās un koncertzālēs, kā arī Rundāles pilī – izcilākajā baroka pilī Baltijā.

http://www.smf.lv/lv/programme

LMT Summer Sound Festivāls 2015 – Liepāja

"LMT Summer Sound" turpina augt, un vasarā sagaidīs apmeklētājus ar paplašinātu telšu pilsētiņu, jaunām aktivitāšu zonām un uzlabotu teritorijas plānojumu.

Somu grandi "Apocalyptica", kaimiņzemes "Mumiy Troll", pašmāju "Musiqq", Jānis Stībelis, "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Astro’n’out" ar DJ Rudd un daudzi citi uzstāsies šī gada "LMT Summer Sound" festivālā. 

Šogad festivāls piedāvās īpašu dienas programmu, kurā tiks atzīmēti Jūras svētki un ikviens būs aicināts šo programmu izbaudīt bez maksas. Ir izveidota arī īpaša skatuve, veltīta Liepājas Dzintaram.

http://www.summersound.lv/lv/sakums

Jūras svētki Ventspilī 2015

Ventspilī Jūras svētkus svin pa īstam, kā jau tas pienākas pilsētai pie jūras. Tie ir svētki tiem, kuri zina, ko nozīmē jūras sāļums, vējš burās un atgriešanās mājās. Tie ir svētki, kuros atceras radus, draugus un darba biedrus, kuri nu jau kuģo pa debesu jūrām.

Jūras svētku visdažādākās noskaņas valdīs gan Ostas ielas promenādē, gan teātra namā "Jūras vārti", gan Livonijas ordeņa pils pagalmā, gan laukumā pie Pārventas bibliotēkas un noslēgsies ar jautru balli Reņka dārzā.

http://www.ventspils.lv/lat/svetki_ventspili/juras_svetki/

Zvejnieksvētki Mangaļsalā 2015

Ar krāšņu un atraktīvu pasākumu programmu norisināsies Zvejnieksvētku svinības Mangaļsalā, jahtkluba "Auda"  teritorijā. Šogad mēs gan lielus gan mazus svinētājus izklaidēsim ar vēl skaļākām, lielākām un jestrākām aktivitātēm, padarot šos svētkus par neaizmirstami pozitīvu piedzīvojumu tieši Jums!

https://www.facebook.com/events/1597613220455044/

Putu Paradīze Alūksnē

Gada gaidītākā un trakākā vasaras putu ballīte ir klāt. Visi ir laipni gaidīti kārtīgi izdejoties un atpūsties gan putās, gan vienkārši dejā. Modernākā un populārākā deju mūzika no labi pazīstamiem un iemīļotiem dīdžejiem, video instalācijas, konkursi, balvas un labs noskaņojums.

http://www.1188.lv/izklaide/putu-paradize-aluksne/15255400

Jūras svētki Salacgrīvā

Sacensības smaiļošanā, glābšanas riņķa mešanā ūdenī, vizināšanās jūrā ar zvejas kuģiem, tirdziņš ar zivju, mājražojumu un amatniecības precēm,  andelēšanās, atrakcijas bērniem, koncerti un daudz kas cits.

http://www.salacgriva.lv/lat/salacgrivas_novads/novada_pasakumi/?calendar_id=1056&event_id=30877

Zvejnieksvētki Rojā 2015

Jau laicīgi ieplāno vienu no šīs vasaras jautrākajiem notikumiem - Zvejnieksvētkus Rojā! 11.jūlijā esiet gaidīti vietā, kur Zvejnieksvētkus svin jau 65 gadus! Mūsu svētku murdā mudžet mudžēs dažādi notikumi un būs ko darīt lieliem un maziem. Pievienojies! Būs daudz dažādu lietu, kas šiem svētkiem un jūrai piestāv! Kā neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa ir vizināšanās jūrā. Šogad, līdztekus kuģīšiem un jahtai, tādu iespēju piedāvās arī burenieks! Bērniem - sīču pludmale un jauns rotaļlaukums pie jūras, kā arī dažādas atrakcijas un spēļu programma kopā ar Kašeru un Jogitu. Neiztrūkstoši šo krastu apmeklēs Jūras valdnieks ar savu svītu un dosies īpašajā svētku braucienā pa Rojas ielām, kuram vari pievienoties arī Tu ar savu divriteni vai kabrioletu. Varēsi vērot, kā spēkiem mērojas īsti virves vilcēji, piedalīties jautrajās Zvejniekspēles vai pavisam nopietni pasportot pludmales sacensībās. Būs iespēja noteikt savu Zvejnieka tēla līmeni, kā arī padancot dienas zaļumballē.

http://www.1188.lv/izklaide/zvejnieksvetki-roja-2015/15246789

Un kas Tev labs plānos brīvdienām?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 10. jūlijs 2015 09:49

Tēlošu nāriņu Zvejnieksvētkos :D

mazaa raganina 10. jūlijs 2015 09:16

Ja būs labs laiks-DAUGAVPILĪ
Daugavpils cietoksnis
11. jūlijā plkst.10.00 kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls.