Brīvdienas nāk – laiks egļu ceļu izstaigāt!

Autors: pece, 2011. gada 16. decembris, 09:51:04
Brīvdienas nāk – laiks egļu ceļu izstaigāt!

Jau otro gadu Rīgā ap Ziemassvētku laiku ir izveidots Egļu ceļš. Man šķiet ir īstais laiks baudīt svētku atmosfēru un šī ir viena no papildus bezmaksas iespējām gūt foršas emocijas.

 

 

Egles un vides objekti kopumā ir veseli 42! Tādas egles kā Laimes egle, Romantiskā egle, Sniega Karaliene, Brīnumu egle. Īpašu prieku bērniem, iespējams, sagādās Ziemas noslēpuma, Egles - Ledenes, Lidojošās egles, Pasaku egles, Kurmju egles apskate.

 

Un vides objekti: kā Harmoniskā egle, Pērno egļu pansionāts, Atvadas no kvēlspuldzes, Disko egle, Egle – turbāns u.c. Vairākās vietās būs sastopami arī Ziemassvētku transformatori.

 

Visas egles man nav sanācis apskatīt, bet patīk egle Aspazijas – Krišjāņa Barona ielas stūrī – Egle – strūklaka, Egles – ledenes Vērmanes dārzā, egle Sniega karaliene – Blaumaņa skvērā, arī eglīte pie Leļļu teātra ir krāšņa. Pašai padomā kopā ar mazajiem sestdien vai svētdienas vakarā izstaigāties un apskatīt eglītes. Tiesa gan, braucot garām Egles likstai pie Mākslas akadēmijas, mazais paziņoja, ka tā neesot nekāda egle, bet gan malkas čupa!

 

Esat jau bijušas egles apskatīt?

 

Vairāk informācijas un karte: eglufestivals.lv vai Rīgas tūrisma informācijas birojos.