Brīvdienas Liepājā

Autors: lauruxs, 2014. gada 21. novembris, 22:02:34
Brīvdienas Liepājā

Pati esmu no Liepājas puses un šajos svētkos man bija iespēja pabūt divās vietās kur vēl nebiju bijusi un pašai bija patīkams pārsteigums. 

1. Vieta kur devos bija Liepājās skatu tornis pie ezera. Lai gan laiks mūs nelutināja tomēr izlēmām doties apskatīt.  Patīkami ka ir ierīkota gan stāvvieta , gan soliņi. Ievēroju ka izveidotais celiņš līdz tornim nav gluži taisns , bet ar līkumiem, līdz ar to celiņš ir garāks. Cik zinu tad pavasarī ūdens ir daudz tuvāk un dziļāks, bet vasarā tas atkāpjas. Lai gan bija vējš tornī uzkāpu. Brr kā jau "vēju pilsētai" pienākas vējaini. Bet bija tā vērts uzkāpt. Skats paveras brīnišķīgs, noteikti arī labā laikā ir vērts aplūkot, bet tad jārēķinās, ka cilvēki būs vairāk. 

20141121214957-67980.jpg

2. Lieta ko devos aplūkot bija "Spoku koks" .  Sākumā nezināju kas tas tāds ir , pēc manām domām tas bija kaut kāds parasts koks kas tiek vienkārši izgaismots ar gaismām. Bet redzētais mani patīkami pārsteidza. "Spoku koks" ir veltījums Liepājas rokgrupai "Līvi" . Interesanti veidots un gaumīgi noformēts, tādas ir manas domas, varbūt citam ir savs redzējums. Tomēr man patika. Šeit var pasēdēt uz soliņa un dzirdēt Līvu dziesmas, izjust sajūtas kas iziet caur viņu dziesmām. Biju apskatīt gan dienā gan naktī, varu teikt kad ir tumšs ir daudz iespaidīgāk un sajūta tāda ka skudriņas srien pa ādu.  Vai atgriezīšos pie šī koka vēl ? Jā .  Un es redzēju ka šeit dodas cilvēki visu laiku, gan jauni gan veci, gan latvieši , gan krievi. Un man prieks ka Liepājas rokgrupa ir dzīva un tiks pieminēta vēl ilgi. 

3. Tā kā biju Liepājā uz valsts svētkiem, tad nu arī vakarā devos uz koncertu. Patīkami ka bija padomāts ka ir auksti un visi gribētāji tika cienāti ar karstu tēju. Bet vēl varēja sildīties pie dzīvas uguns.  Koncerta laikā pazīstami Liepājnieki dalījās ar saviem stāstiem par Latviju un protams ka sveica Latviju valsts svētkos. Protams ka koncerta noslēgumā bija salūts kas priecēja mūsu skatu. 

20141121220003-99036.jpg

Paldies Liepājai kas mani patīkami pārsteidza. 

Skatu torņa bilde no :

http://www.la.lv/wp-content/uploads/2014/11/Liepajas-ezera-skatu-tornis-664x484.jpg

 

Pārējas bildes no privātā arhīva. 

 

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē!

20141120143043-59918.jpg