Brīvdabas kino siltiem vasaras vakariem

Autors: thezeezee, 2013. gada 23. jūlijs, 16:28:15
Brīvdabas kino siltiem vasaras vakariem

Brīvdabas kino ir risinājums īstiem kinomīļiem, jo foršā vasaras vakarā ne pavisam nav vēlmes sēdēt vēsā kinoteātrī, ja jau tā astoņas stundas pavadītas smacīgā birojā, vai ne? Turklāt spītējot Latvijas neprognozējamiem laika apstākļiem, brīvdabas kino kļūst arvien populārāks.

Tad nu šoreiz pastāstīšu par vietām un iespējām, kur Rīgā var piedzīvot kādu jauku vasaras kino vakaru.

Kalnciema iela

Katru piektdienu Kalnciema ielas kvartālā norisinās brīvdabas kino vakari. Visas filmas izvēlētas sadarbībā ar kino kritiķi Ditu Rietumu un Lattelecom, kas nodrošina filmu translēšanu caur savu filmu nomu, turklāt pēc filmas vakara turpinājumā ir iespēja skatīties un klausīties populāru grupu koncertierakstus. Tuvākajā platekrāna vakarā tiks demonstrēta filma „Optimisma stāsts” – 26.jūlijā plkst. 20:00, taču pēc filmas varēs baudīt Dave Matthews Band - Weekend on the Rocks koncerta ierakstu. Ieeja bez maksas.

Kino pagalms

Pavisam nesen atklātais brīvdabas kino pašā Rīgas centrā - Kino pagalms, Blaumaņa ielā 20 – piedāvā lielisku filmu pieredzi labākajā kvalitātē - kino zelta laikmeta pērles, kulta filmas un retrospektīvas programmas, izmeklēts humors un jaunākie blokbāsteri, aizliegtās filmas un kinematogrāfa skandāli – tas viss 7 dienas nedēļā visu vasaru. Ieeja par maksu. www.kinopagalms.lv

Riga 2014 kino vakari

Jūlija sākumā tika atklāta Riga 2014 skatuve par godu Rīgas titulam – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014.gadā – kurā notiek daudz un dažādu kultūras pasākumu, tai skaitā arī kino vakari. Par kino vakariem un citiem pasākumiem iespējams uzzināt, iepazīstoties ar programmu portālā www.riga2014.org. Ieeja bez maksas.

Rīgas Doma kino vakari

Izrādās arī vēsturiskajā Rīgas Doma dārzā regulāri tiek rīkoti kino vakari. Pati neesmu bijusi, taču izklausās interesanti un ir vēlme aiziet. Jau pēc pāris dienām – 25.jūlijā šeit būs iespējams skatīties trīs Latvijas jauno režisoru 2011. un 2012. gadā tapušās eksperimentālās īsfilmas. Šajā reizē tās būs režisoru Madaras Dišleres, Mārtiņa Urķa un Gundara Jakobsona filmas,trīs dažādi kinostāsti. Ieeja bez maksas.

Āra kino var skatīties arī Kino Bize un Kaņepes kultūras centrā. Manuprāt, lieliska ideja ir rīkot kino vakaru ar draugiem, vajadzīgs labs projektors un forša kompānija J.

Vai esi apmeklējusi brīvdabas kino? Kā Tev tas patīk?