Blogu konkurss “Mežonīgā interneta laikmets”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. septembris 2019 12:50
881

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Sociālajos tīklos un iepazīšanās vietnēs tiek ievietotas kārdinošas bildes, kuras visam paziņu lokam liek tevi klusībā apskaust vai aktīvi aprunāt.

Sieviešu Klubs sadarbībā ar izrāžu apvienību “Pannas Teātris” rīko blogu konkursu “Mežonīgā interneta laikmets”. 

Par ko rakstīt blogus? Raksti savas pārdomas par un ap moderno tehnoloģiju nozīmi mūsu dzīvē (piemēram, vari izveidot topu ar interneta vietnēm vai aplikācijām, bez kurām nespēj iedomāties savu ikdienu). Nav noslēpums, ka mūsdienās interneta vietnes un dažādas aplikācijas tiek izmantotas arī iepazīšanās nolūkos. Varbūt tev ir kāds stāsts, ar kuru vēlētos padalīties?  

Blogus gaidīsim līdz 22. septembrim! 

Konkursa uzvarētāja saņems 2 ielūgumus uz teātra izrādi “Viņi melo labāk”.

20190906124808-93875.jpg

“VIŅI MELO LABĀK” jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma

“Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Jaunās izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!

Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?

Marš uz tinderi!

Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag?

Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi –  tu esi prieks.

Viss! Viņai tevi vajag!

Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari… Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.

Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna!

– Čau! –

Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī!

Jautājums tikai –  kurš melo labāk?

www.pannasteatris.lv
 
Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies