Blogs:Piena fests Ziemeļblāzmā - Garlacīgi

Rebeka
Rebeka 19. jūnijs 2014 00:00
2338

Atkal nākas secināt, ka vai nu es no pasākumiem gaidu pārāk daudz, vai arī tiem tiek nepareizi izvēlēti nosaukumi. Man festivāls asociējas ne tikai ar mūziķu uzstāšanos, bet arī ar dažādām izklaidēm, dažādām vecuma grupām, kuras paredzētas, dažādu interešu cilvēkiem.

 

Aizbraucu, izstaigāju pasākumu pusstundā un man palika garlaicīgi. Ja neskaita “barber shopu”, kurā varēja frizēties un vienu vīru, kurš tirgoja koka karotes, pārējais viss bija domāts bērniem un ja godīgi manam piecgadniekam arī tās bērniem domātās izklaides nešķita nekas super aizraujošs. Ielīdām divās “Zili brīnumi” kastēs, bērnam patika, taču ar to arī visas izklaides beidzās.

 

Koncertam nebija ne vainas, pazīstami, profesionāli mūziķi spēlēja un skanēja labi, tādā ziņā viss OK, taču kādēļ pasākums jānosauc par festivālu?

 

Runājot ar draugiem, kuri bija iepriekšējos gados apmeklējuši šo pasākumu Piena pagalmā, arī viņi izteicās, ka šis neesot bijis ne tuvu tik interesants kā citus gadus.

 

Vietējiem trenniņbikšaiņiem vismaz bija ko pabrīnīties, tik daudz hipsterus vienā dienā redzējuši noteikti nebija.

 

Cerams, ka nākamgad organizatori būs piesaistījuši vairāk dažādus izklaižu rīkotājus un tirgotājus.

 

Nav tā, ka es vienmēr pasākumus kritizēju, bet pēdējā laikā tiešām pasākuma nosaukums liek sacerēties uz kaut ko, un beigās nākas vilties. Ja pasākums būtu nosaukts, piemēram, par Piena koncertu Ziemļblāzmā, ar to arī rēķinātos un tad būtu vislabākās atsauksmes, jo tas, kas notika uz skatuves bija labi, taču vismaz manā skatījumā tam nebija nekāds sakars ar festivālu.

 

Kā jums šķiet? Vai esmu pārāk prasīga? Vai tomēr arī citiem šķita garlaicīgi? 


Seko maniem blogiem:

watchingandtalking.wordpress.com

www.facebook.com/watchingandtalkingrebeka

www.draugiem.lv/watchingandtalking/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 19. jūnijs 2014 12:17 Shalako

Nosaukums ir tādēļ, ka Rīgas centrā ir klubs/restorāns ar nosaukumu Piens, kurš parasti šo fetivālu rīkoja pagalmā pie sevis, bet itkā esot palicis pa šauru un šoreiz gribēja palielināt visu pasākumu. Tāpēc arī ir Piena fests.

Šaurajā pagalmā bija ok, viss saspiests, viss forši visi kopā chilo, bet plašajā greznajā Ziemeļblāzmas parkā tā visa bija par maz. :(

vecsprofils 19. jūnijs 2014 11:51

Jā, lai arī nevarēju to apmeklēt, bet ticu, ka tā tas varēja arī būt.
Mani mulsina nosaukums "Piens", kādā saistībā tāds ir?
Ja tur nedod degustēt vai nepārdod pienu, tad es nesaprotu, kāpēc ir jānosauc tik reti stulbā vārdā pasākumu vai festivālu.