Bjutī Expo 2017 un Zemes stunda. Un dzīve pēc tam.

Autors: hiperkeri, 2017. gada 26. marts, 20:54:00
Bjutī Expo 2017 un Zemes stunda. Un dzīve pēc tam.

Sveikas,dāmas!

Šoreiz man ir trekns rakstiņš par to,kā tad man gāja šajā nogalē ,viesojoties izstādē Expo Beauty 2017 Skonto hallē, kā arī - kā tas ietekmē mani vēl arvien.Par visu- pakāpeniski!

Visu pirms- pateicos Sieviešu Klubiņam par iespēju apmeklēt pasākumu,jo saņēmu 2 ielūgumus "par skaistām acīm" un "potenciāli ātriem pirkstiņiem "pa klavieratūru. Līdzi ņēmu draudzeni- kādu klusu Sieviešu Kluba biedreni,starp citu,tieši no kluba pirmsākuma laikiem- esam vienai otra interneta mīlestība,ja tā var izteikties:) 

Diemžēl, pasākuma apmeklēšanai kopā paspējām tik uz 40 minūtēm un tik tiešām tas bija maz,bet,ai,izklaidējoši un kaut kas tomēr aiz auss man arī aizķērās. Lai gan es diezgan lielā mērā gāju uz izstādi jau ar domu noķert kādu pērles cienīgu ķērienu pa plašo "bodīšu"un stendu klāstu.

no pašas izstādes aktīvās skatuves darbības gan bijām visu nokavējušas, jo piektdienas vakarā paspējām tik uz izskaņu. Nu,tas jau nekas!

Sākās stendu ķemmēšana. tad 3 lietas,kas aizķērās ir

1)Biosenta. Principā estētiskās medicīnas centrs,kurā es noteikti iešu ,kad jutīšos galīgi garām,jo tur ir tik daudz jaunu procedūru,kas man rada ļoti lielu interesi- sejai sākot ar mezoterapiju, trombocītiem bagātinātu plazmas terapiju, līdz botulīnam un filleriem. Nu,kad man būs krunkas pār visu pieri un lieki 200 eiro, kādreiz pamēģināšu,kas tad tas īsti par zvēru ir:D

un ķermenim pēcdzemdību programmas, vaksācija, limfodrenāža, vakuma rullīši,kā arī figūras korekcija. Ieskaties Feisbukā, man solīja,ka tur diezgan bieži izlozē dažādas procedūras, varbūt tieši Tu dabūsi par brīvu izbaudīt ko uzmundrinošu:)JĀ,tas tak ir Rīgā, Nīcgales ielā.

2)Rīgā mums,izrādās , arī ir korejiešu ādas kopšanas līdzekļu un kosmētikas veikals! Es kā pieredzējis ebay lietotājs un biežs korejiešu masku un interesantāko štellīšu,kā arī uzticams `cimdiņtušas` fans biju uzķērusies acumirklī. Tapa pirkums ar lielu variāciju no viņu piesūcināto salvešu sejas maskām un nakts maskām. 

20170326153412-26099.jpg

Klāt bildē pielikta vien mana pirmā oficiālā Inglot acu ēna un meitenes no Inglot stenda bija superatsaucīgas, jo man viņām bija simtiem jautājumu(nu labi,mazāk:D) par man interesējošiem,protams, pirms tam ilgi un dikti pētītiem produktiem. Taču vēl joprojām nebiju sadūšojusies viņu kosmētiku testēt. Gluži vienkārši- bija liela bijība un respekts.Un sakāpinātas cerības. Meitenes ļoti atsaucīgi atbildēja uz visu man interesējošo un vēl atlaida mani,uzdāvinot produktu testerīšus kārotiem produktiem. Tas ir tik fantastiski,ka varēšu ar tiem vienu dienu pastaigāt,lai secinātu,kā tie `strādā ar mani`, pirms iegādājos pilnos iepakojumus. Lielisks serviss,ko lai saka!

Labi,novirzījos uz Inglot par daudz.

Par maskām- tās uz izstādes laiku bija pa 1,50 eiro, un nakts maskas 2,50 eiro, mājas lapa(www.mimiko.lv, veikals Rīgā, Deglava ielā) lētākās,manis pirktās maskas maksā jau 2,90 un uz augšu.

Tomēr. Korejieši,gudrinieki, vienmēr tās salvešu maskas pamatīgi piesūcina ar esencēm,tāpēc katru masku pēc pirmās lietošanas vari droši salocīt un likt atpakaļ paciņā,jo tajā pāri palikusī esence pietiks vēl vienai reizei. Nu tad,ja tā rīkojies, tad viena lietošanas reize tik tiešām ir 1,45 eiro. Es gan pati turpināšu iepirkties ebay ekonomisku apsvērumu dēļ- man šīs maskas patīk lietot biežāk  kā reizi nedēļā un tās man tiešām sagādā īstu baudu dienas beigās, tāpēc man patīk,ja sejas maskas man ir nodrošinātas vairumā.

Un par nakts maskām(night pack)- tās ir ērti ar korķīti aizskrūvējamas paciņas un no vienas šādas es droši izspiedīšu 3-4 nakšu procedūras pēc kārtas.Paņēmu ar pērļu ekstraktu un zaļās tējas ekstraktu. Šīs ir želejveida maskas,kas ātri iesūcas ādā,pastiprinot un paildzinot mitrinošo efektu arī nakts laikā. Nu man šitā štelle patīk,tas pieradina gulēt uz muguras gan:D Kas arī ir pareizais veids,kā gulēt,tāpēc- hmm,nevaru sūdzēties?:D

3)atklājums bija SLA paris profesional makeup stends, kur piedāvāja viskaut ko ,bet man,protams, acis pielipa pie acu ēnām. Izrādās,tās ir minerālēnas! Man gan bija grūti noteikt kvalitāti,tās tomēr pēc testa nelikās tik pigmentētas, taču noteikti tagad aiziešu uz veikalu Beautyfor Marijas ielā vai Beauty Market Blaumaņa ielā,kur šīs firmas stendi ir un paskatīšos tālāk. Katrā ziņā- interesants koncepts, solās nenobirt uzklāšanas laikā. 

Izstādes laikā bija eksponēti arī dažādi skaistumpriekšmeti, kas laikam domāti kā fotogrāfu objekts. Lai gan neesmu nekāds dižs fotogrāfs, tomēr savu skaistumu tur ieraudzīju un iedvesmojos arī mājām-

20170326204021-63225.jpg

20170326204036-21417.jpg

20170326204050-87756.jpg

nu un tā arī aizdevāmies paceltu galvu un garu mājās. 

Un vakar no 20:30-21:30 bija Zemes stunda, kur uzdevums bija izslēgt elektriskās ierīces. Un pabūt ar sevi tāpatās.Klau,dāmas, man tīri labi patika!

Sākumā palutināju sevi ar vannu,un māja sveču gaismā likās tik īpaša,ka negribējās beigt to stundu.Tā nu sanāca trijstunda,jo mani bija pārņēmusi iedvesma no EXPO, pāršķiroju savu abonēto žurnālu kaudzi pie sveču gaismas( no kuras vispār vajadzētu atbrīvoties, jo gaidāms remonts. Varbūt kādai Jelgavas pusē interesē vismaz gads numuru Pastaigas? Esmu gatava uzdāvināt par puķu pušķi:) ),un izdomāju,ka iedvesmojošākās rakstu fotogrāfijas kā grāmatzīmes un principā- lietiņas,kas man padara priecīgāku prātu,varētu salikt kolāžā un kādu laiku par sevi atgādināt. Un tā mazliet viss pa mazlietiņai sakrājās un mana vannas istaba(kas arī gaida remontu) pārdzīvoja mazas pārmaiņas.

Zemes stunda

20170326204652-20388.jpg

20170326204723-79269.jpg

Vanna,protams, ar Stenderbumbu un sejas masku;)

un te- jaunākās bildes pēc šī visa piedzīvojuma

20170326204826-49795.jpg

20170326204849-56493.jpg

Līdz šim koka rāmis bija pakārts kolāžas vietā. bet rāmja vietā bija mani gleznotas magones. Magones tagad paziedēs virtuves interjerā, bet vannas istabā tagad mazliet vairāk ir tīru formu un cerams- uz kādu laiku- kārtība.

20170326205029-13187.jpg

Īpašu uzmanību Stendera masāžas sveces ķopsītim ar sukulentu:):D Patiešām- nu ir īsts Gardener of Feelings:D 

Man Stenders patika ,patīk un patiks, tāpēc es sāku sadzīvot ar to,ka esmu burtiski staigājoša reklāma:D:D

Kā gāja jums ar atteikšanos no elektrības?

Man šķiet,ka tur ir kāda pavisam forša fīča, varu paadīt, padzert tēju ar mīļajiem sveču gaismā, izcept ābolus krāsnī, un galīgi nav nekādu iebildumu nededzināt lielās lampas un iztikt bez ekrāna:)