Betsafe bukmeikeri paredz Alises Haijimai uzvaru

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. oktobris 2017 01:04
1470

Foto: Toms Norde, xfaktors.lv

Pasaules slavu ieguvušā šova X faktors Latvijas versijā, Betsafe bukmeikeri prognozē, ka Alise Haijimai plūks uzvaras laurus. 

Skatītāju mīlestību un pasaules slavu iemantojušais šovs X-faktors visas vasaras garumā meklēja dalībniekus šovam un 7. oktobrī beidzot tika sadalītas komandas un izlozēti mentori.

Lai gan šova aktīvā daļa sākusies tikai pirms nedēļas, sākušās sīvas diskusijas un cīņa par to, kurš kļūs par šova uzvarētāju. Katrs cer un tic sava favorīta uzvaru, taču ar ko beigsies X-faktors un kurš kļūs par uzvarētāju, šobrīd nevar pateikt neviens. Arī informācija medijos nepalīdz- katru nedēļu tiek izcelti vismaz 2 dalībnieki kā jaunie šova favorīti.

Kā katrā šovā – ir vairāki mentori un dabiskās favorīta grupas. Arī X faktors nav izņēmums. Saskaņā ar “Betsafe” totalizatoru, vislielākās izredzes uzvarēt šovā ir “Prāta vētras” menedžeres Aijas Auškāpas vadītajai 16-25 gadu vecuma grupai – 49%. Šāda iespējamība ir tikai likumsakarīga, jo jaunieši ir daudz atraktīvāki, parakstās uz daudz lielākām avantūrām un nāk arī ar savu viedokli, kas balstīts uz jauniešu vēlmēm un idejām. Nav arī noslēpums, ka tieši jaunākā paaudze visaktīvāk skatās šāda veida pārraides. Savukārt iespējamība, ka uzvarēs kāda no mūzikas producenta un multi instrumentālista Reiņa Sējāņa vadītajām vokālajām grupām ir 35%. Grupām ir vieglāk, jo tās pašas par sevi rada masu uz skatuves, vieglāk notušēt kļūdas un var atbalstīt viens otru uz skatuves kā morāli, tā fiziski. Taču Intara Busuļa vadītajai 25+ vecuma grupai iespējas uzvarēt ir vismazākās – 16%, kas skaidrojams ar lielāku pieredzi, daudz lielāk analīzi un priekšnesumu, iespējams, pārāk lielu analizēšanu.

Pēc “Betsafe” bukmeikeru prognozēm galveno balvu un uzvaras laurus šovā plūks Alise Haijima, viņas uzvaras iespējamība novērtēta ar 16.7% iespējamību. Nākamie rindā uz uzvaru ir Koukie band ar 14% iespējamību uzvarēt un Nadežda Maņkeviča ar 13%.

Bukmeikeri uzskata, ka vismazākās iespējas uzvarēt ir grupai The Stones  - 5%, Artūram Gruzdiņam – 4% un Aivo Oska uzvara būšot vispārsteidzošākā, jo šāda iespējamība novērtēta ar 3%.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies