Baudi un sajūti pavasari!

pece
pece 16. maijs 2012 08:50
801

Šobrīd ir laiks, kad ir jābauda un jāsajūt pavasaris ar katru ķermeņa šūnu, jāsajūt kā dabas spēks ieplūst mūsos. Nav svarīgi vai dodamies pārgājienā, izbraukumā pie dabas krūts tepat tuvumā vai tālākā ceļojumā.

Mēs esam ieviesuši tradīciju pavasari sagaidīt un atklāt viesu namā pie Zvirgzdu ezera, izbaudot lauku atmosfēru, piknikojot, ejot pirtiņā un makšķerējot vai ķerot saulīti. Braucam turp bariņā, pie reizes stiprinot draudzības un radniecības saites. http://www.sieviesuklubs.lv/foto/?foto=2472  Varbūt arī jums patiktu izbaudīt lauku mieru?

Un tuvākajā laikā plānoju apmeklēt Babītes rododendru audzētavu http://www.rododendri.lu.lv/ , lai baudītu krāšņos ziedus. Iesaku visiem – jo krāsas priecē un dod spēku. Bez tam tur tiešām ir ļoti, ļoti skaisti!

http://www.sieviesuklubs.lv/foto/?foto=1679

Piedalies lielajā blogu konkursā "Mosties kopā ar pavasari" un pastāsti par pasākumu, kuru vērts apmeklēt! Lūk, 4.konkursa uzdevums!

Savu ceturtās nedēļas stāstu iesūti šeit! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 16. maijs 2012 15:22

Vienu reizi esmu arī bijusi pie Zvirgzdu ezera. Ar angļu valodas pulciņa kompāniju saorganizējām. Vietai nav ne vainas ;)