Barijs Sīls: Īstens amerikānis

Linduchy
Linduchy 2. oktobris 2017 08:39
1301

Toma Krūza faniem kinoteātri piedāvā jaunumu – uz patiesiem notikumiem balstītu stāstu par avantūrisku un talantīgu pilotu, kas veic lidojumus uz Centrālameriku CIP uzdevumā, veicot izlūkfotogrāfēšanu un ieroču piegādi kontrrevolucionāriem cīņai ar komunistiem.

Būdams apķērīgs amerikānis, Barijs Sīls izmanto radušos iespēju, lai papildinātu savus ienākumus ne tikai ar “oficiālo” CIP algu, bet neatsakās arī no narkokarteļa vieglās naudas.

Ložu krusa, narkobaronu draudīgums, CIP vadības bieds neaptur Bariju iesaistīties avantūriskā procesā, lavierējot notikumos kā uz naža asmens. Bet uz spēles ir likta liela nauda. Tik liela, ka pat jārok piemājas pagalmā un jākrāmē koferos drēbju skapī. Un ar lielu naudu var nopirkt visu.

Filmā stāsts tiek parādīts tik rožainā skatā, ka atkal un atkal liek aizdomāties, vai tā ir domāta reklāma likuma pārkāpšanai? Rodas sajūta, ka narkotiku un ieroču bizness ir uzjautrinošs, seksīgs un stilīgs …ak, nu jā, un arī nedaudz bīstams, tā garāmejot. Darbošanās CIP paspārnē un ietekmīgi draugi narkokartelī piesedz muguru, lai radītu mānīgu visatļautības un nesodāmības iespaidu. Kad visa štelle saiet grīstē, tad gan ik uz soļa ir jāraustās, vai tik neuzlaidīs augšā lepno autiņu, kas iegādāts tikko no konveijera.

Asa sižeta filmu piekritējiem, iespējams, patiktu šī filma … patiks, ja neiedziļināsies stāsta morālē. Man jāsaka, ka skatījos filmu un nespēju uztvert tajā ietverto humoru, jo man stāsta būtība un tā atspoguļošana tik vieglā un stilīgā veidā nav īsti pieņemama. Pat Toma Krūza pusplikais dibens manī sajūsmu neizraisīja.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies