Baiba Sipeniece-Gavare ar stāvizrādi «Vienreiz jau var!» viesosies Rēzeknē, Liepājā un Rīgā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. oktobris 2021 12:26
365

TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare savu popularitāti iekarojušo stāvizrādi «Vienreiz jau var» turpinās arī rudenī. 10.oktobrī tā būs skatāma Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, 22.oktobrī – Krustpils Kultūras namā, 23.oktobrī – Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars» (plkst.13 un plkst.18 – papildizrāde), kā arī 6.novembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī (arī šeit notiks divas izrādes – plkst.16 un plkst.19).  

«Savā pirmajā stāvizrādē gribu dalīties ar notikumiem, kurus, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, esmu piedzīvojusi – kāzās, bērēs, apkūlībās un citos pasākumos. Ir sakrājies ļoti daudz epizožu un stāstu, kas no manis nekur neiet prom, tāpēc šī nu būs tā reize, kad tas viss «nāks ārā»,» saka Baiba, piebilstot: «Pērn nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri «tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts»... Lai novadētos, citu mudināta un, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus.

Tāpēc gaidu izrādēs un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo tad, kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!» 

Izrādi var apmeklēt vakcinētas vai «C-19» izslimojušas personas, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu. 

Biļetes uz izrādēm var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies