Baha festivālu krāšņi noslēgs baroka orķestris “Hofkapelle München”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. decembris 2017 14:17
454

6. decembrī notiks krāšņs 17. Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla noslēguma koncerts ar izcilo baroka orķestri “Hofkapelle München” no Vācijas. 

Orķestris spēlē ar senajiem mūzikas instrumentiem un tā skanējumu raksturo ārkārtīgi precīza vēsturiskās muzicēšanas maniere. Pazīstamā baroka vijolnieka un diriģenta Ridigera Lotera (Rüdiger Lotter) vadībā kolektīvs ir ieguvis ļoti augstu novērtējumu kritiķu un klausītāju vidū un šobrīd tiek atzīts par vienu no labākajiem Vācijas baroka orķestriem. Koncertprogrammā dzirdēsim J.S. Baha un G. M. Tēlemaņa darbus.

 “Hofkapelle München”  uzstājies kopā ar tādiem viesmāksliniekiem kā Reinhards Gobels, Alessandro de Marči, Doroteja Oberlingere, Hille Perla, Kristiane Karga, Lorenss Zazzo un Šušana Siranosjana . Orķestris veicis vairākus veiksmīgus ierakstus, to skaitā 2014. gadā "Hofkapelle München”  kopā ar Valeru Sabadusu ierakstīja viņa jauno solo albumu „Le belle immagini” diriģenta Alessandro de Marči vadībā. Šis kompaktdisks ieguva “Echo Klassik 2015” apbalvojumu.

Baha festivāla noslēguma koncerts notiks 6.decembrī plkst 19.00 Mazajā ģildē. Starpbrīdī ikvienam būs iespēja degustēt tasi ekskluzīvas austriešu kafijas! 

Video ieskats "Hofkapelle München” J. S. Baha darba „Seši Brandenburgas koncerti” ierakstā:

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies