Avotu ielas krāmu tirgus - šo svētdien un turpmāk katru mēnesi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2015 11:56
1197

Jau iemīļotais Avotu ielas krāmu tirgus uzsāk savu darbu 2015. gadā – šoreiz svētdienā, 8. februārī no plkst 10.00 līdz 16.00 Krāsotāju ielā 12 Koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” norisināsies šī gada pirmais tirdziņš.


Atsaucoties uz apmeklētāju un tirgotāju interesi, šogad krāmu andelēšana būs iespējama ik mēnesi. Kopš pirmā krāmu tirdziņa 2012. gadā vērojama arvien lielāka cilvēku vēlme pašiem izmēģināt spēkus tirgotāju lomās un dot savām mantām otru dzīvi. Arī mūsu mentalitātei ierastā kautrība, kas bieži liek sev uzdot jautājumu :”Kā nu es tā ņemšu savas mantas un tirgošu... ko tad kaimiņi padomās?”, ir mazliet atkāpusies un ļāvusi cilvēkiem pārvarēt stereotipus par šāda tipa tirdziņiem.


Dalībnieki ir tuvāku un tālaku apkaimju iedzīvotāji – katrs ar savu stāstu un bagāžu tiešā un pārnestā nozīmē. Un te nudien ir atrodami visdažādākie krāmi – no īpašniekam nevajadzīgām sadzīves precēm līdz krimplēna omīškleitām, bet – kas vienam lieks, tas otram dzīves nepieciešamība. Starp dažādām vairāk vai mazāk ikdienišķām mantām iespējams atrast pa vēsturiskai pērlei – pastkartes, grāmatas, pat restaurētas mēbeles.


Plašāku informācu par tirdzinu iespējams iegūt interneta vietnē http://avotuielasapkaime.blogspot.com/

 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies