Avotu apkaimes krāmu tirgus šo sestdien

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. aprīlis 2015 00:21
939

Sestdien, 18. aprīlī Avotu ielas apkaimē gaidāms ikmēneša krāmu tirdziņš, kas norisināsies Koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” Krāsotāju ielā 12 no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Jau no paša rīta apmeklētājiem būs pieejams visdažādāko preču klāsts – sākot no mūsdienu sadzīves niekiem, kleitām no omītes skapja līdz pat retām, kolekcināru kārotām pastkartēm un nozīmītēm. Piedāvājums, kā allaž, pārsteidzošs savā raibumā un pircējiem uz tirgu jānodas ar vēlmi atrast ko negaidītu, bet sen meklētu Avotu ielas apkaimes iedzīvotāju mantu krājums

Krāmu tirdziņa norisei Avotu ielas apkaimē ir ne vien praktiska loma, dodot otro dzīvi lietotām mantām, bet arī simboliska nozīme ielas tirdzniecības gara uzturēšanā. Mazliet vairāk kā kilometru garās ielas namu pirmajos stāvos, kur rindojas līgavu kleitu veikali, bet tālāk mijas lietotu apģērbu bodītes,  savdabīgi krodziņi un ieskrietuves, kurpnieku, restauratoru un rokdarbnieku darbnīcas,  vēsturiski atradušās visdažādākās bodītes, kā arī darbojušās  konfekšu un makaronu fabrikas, maiznīcas, traktieri un restorāni, foto darbnīcas, grāmatu spiestuves un žurnālu izdevniecības, ziepju un spodrināšanas līdzekļu ražotnes, tālāk no centra atradās arī nopietnākas ražotnes – mēbeļu, ķēžu, zemkopības rīku darbnīca, metāla lietuve, slīpētava un niķelētava, bet ielas galā - skvērā, kur krāmu tirdziņš norisinās vasarā, savulaik bijis pat malkas tirgus.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies