Austra - vieglai pasēdēšanai, bez pretenzijām uz WOW!

Linduchy
Linduchy 23. janvāris 2015 22:26
3794

Tad nu šovakar biju un iemēģināju izreklamēto un izslavēto restorānu Austra (K.Barona iela 41/43, Rīga).

Pirmais iespaids - WHAAAT? Tik maz vietas? :D Nu ok, bet tas jau nebūtu tas būtiskākais, jo galdiņš mums jau bija rezervēts (kaut gan tautas restorānā praktiski nebija uz to brīdi). Izvēlējos palikt lejā, jo kaut kā 2.stāva zāle ar atvērto virtuvi nav īsti tas, kas mani uzrunā. Restorānā es vēlos ēdienu baudīt, ne skatīties, kā to pagatavo...

Otrais šoka  moments - ierados pirmā, viesmīle man piedāvāja uzrez pudeli vīna, kamēr es gaidu draudzeni. WTF? Es  it kā neizskatos pēc tādas, kas varētu pudeli  vīna izlakt pie vakariņām. Pieklājīgi atbildēju, ka šovakar nav paredzēts alko vakars, atnesa man ūdeni.  Merci! :D

Trešais šoka moments – menu jeb ēdienkarte. Pārāk hipsterīgi manai gaumei - uz A4 lapas ar ne īpaši skaidru rokrakstu uzskricelēti daži ēdieni (izvēle nudien nav īpaši liela). Savā starpā saskatījāmies un bijām tuvu tam, lai celtos  kājās un dotos uz kādu pieklājīgāku restorānu. Bet beigās nolēmām ļauties avantūristu garam – ar domu, ka, ja nebūs labāk, tad vismaz būs savādāk. Palikām. Pamatēdienā izvēlējāmies fenheli ar lēcām un valriekstiem, desertā biezpiena-burkānu kūku (siera kūkas paveids) un uzdzeramajā rabarberu morsu.

Es neuzņēmu laiku, bet ēdienu nācās pagaidīt kādu brīdi...vairāk kā kādu brīdi, bet nu ok, badā nemirām, jo mums bija atnests morsiņš. Kad sagaidījām beidzot ēdamo un nobaudījām to, pārliecinājāmies, ka palikt bija pareizais lēmums. Ļoti, ļoti, ļoti gardi! Pie pamatēdiena tika pasniegta arī apgrauzdēta maize ar uzsmērējamām piedevām (blenderētas olīves&co, pupiņu krēms, karamelizēti sīpoli).

Pēc pamatēdiena  notiesāšanas sapratu, ka punčuks jau pilns, bet vēl deserts priekšā – uhzzz... Desertu gan vairs nebija ilgi jāgaida, jo tiklīdz iztukšojām pamatēdiena šķīvjus,  saņēmām katra pa kūkas gabalam uz šķīvīša. Neliela vilšanās noformējumā, bet pašu kūku varētu aprakstīt šādi „gandrīz mēli noriju“.

Tāda nu bija mana pieredze un iespaidi. Rezumē – ēdieni gardi, porcijas LIELAS (ar vīrieti droši var iet, būs paēdis), bet nedaudz vajadzētu piestrādāt pie noformējuma (ak, es piekasīgā, bet man patīk ēst ne tikai ar muti, bet arī ar acīm). Un nopietns ieteikums pārdomāt ēdienkartes dizainu – tas ir šoka moments, kuru ne visi varētu pārdzīvot, līdz  ar to pastāv risks zaudēt potenciālos klientus.

Paldies Austras personālam par gardajām vakariņām! ;)

20150123222226-96410.jpg

Bildes: https://www.facebook.com/cafe.austra/photos_stream

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 26. janvāris 2015 12:43 Nymph

Man dikti patika vieta pie loga, zem tās milzīgās lampas (inlove) Tas galdiņš, manuprāt, tāds foršs nelielai kompānijai pasēdēšanai :)

Nymph 26. janvāris 2015 12:27

Hahā - ēdienkarte mani arī pārsteidza nesagatavotu (tieši formāts) :D
Es gan sēdēju otrajā stāvā, vistālākajā stūrī no virtuves, bet, ja godīgi - par pārsteigumu apģērbs un mati pēc ēdiena pēc tam nesmaržoja (kā tas nereti mēdz gadīties tur, kur ir atvērtā tipa virtuves).

Linduchy 24. janvāris 2015 09:07 makvins

Par šo pamatēdienu, desertu un dzērenu samaksāju aptuveni 12 eiro

mazaa raganina 24. janvāris 2015 08:59

Cenas?