Aukstums nebaida: Sestdien ar veikborda sacensībām un jaudīgu ballīti atzīmēs “BB wakepark” sezonas noslēgumu

MagoneLauma
MagoneLauma 13. oktobris 2016 11:33
1003

15.oktobrī Liepājā,  Beberliņos norisināsies “BB wakepark - Season Never Ends - jam session”, kur ar veikborda sacensībām, pirti, baļļu un DJ ritmiem noslēgs 2016.gada veikošanas sezonu.  Sacensības norisināsies dažādās vecuma un līmeņu grupās, taču jautrība garantēta,  arī atbalstītajiem, tiem, kuri neveiko un pat tiem, kas uztraucas par vēso laiku.

“BB wakepark” vadītāja Santa Vēvere aicina piedalīties visus veikotgribētājus, sākot  no iesācējiem, bērniem un jauniešiem un amatieriem līdz pat pro raideriem. Uzsverot, ka aicināti arī tie, kam bail no aukstuma, jo visas dienas un nakts garumā veikotājus un atbalstītājus gaidīs karsta pirtiņa un kūpoša baļļa, kur izkarsēties.

“Pirmo reizi “BB wakepark” norisināsies Night Ride šovs, kā laikā labāko braucēju izpildījumā būs redzami elpu aizraujoši triki. Pēc sacensībām  sekos jaudīga ballīte, par mūzikas ritmiem gādās DJ Andrez, “stāsta Santa Vēvere, norādot, ka paredzēts arī īpašs pārsteigums - afrikāņu bungu šovs DrumNBoy / African herbsman izpildījumā. Visu diennakti darbosies arī BB kafejnīca.

“BB wakepark” turpinās darbu arī ziemas sezonā - kafejnīca darbosies katru dienu, turklāt ik nedēļas nogali parks piedāvātās “BB SPA” – atpūtas priekus izkarsējoties pirtī un baļļā. Veikparka vadītāja norāda arī to, ka veikborda sezona noslēdzas tikai oficiāli, jo ir daudzi veikborda cienītāji, kas nododas trakām aktivitātēm arī ziemā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies