Augusta horoskops

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 1. augusts, 20:53:37
Augusta horoskops

Auns

Augustā Aunus sagaida jau zināmas situācijas. Pirmajā nedēļā labāk neplānot jaunus darbus, jo cilvēki, no kuriem ir atkarīga jūsu labklājība, var jūs pievilt. Mēneša sākumā veiksme nebūs jūsu sabiedrotā. Vēlāk jūs varēsiet izmantot nopelnīto autoritāti.

Jums ir jāiemācās vērtēt cilvēkus nevis pēc viņu finansiālā statusa, bet pēc to būtības. Ieklausieties mīļotā cilvēka vēlmēs, lai izvairītos no strīdiem. Neatgrieztieties pie pagātnes, pat domās ne.

Vērsis

Zvaigznes iesaka būt pacietīgākiem. Augustā nāksies daudz strādāt. Pievērsieties tam, ko jau sen solījāt izdarīt. Nepalaidiet garām iespēju paplašināt paziņu loku. Jums izdosies iedvesmot visu komandu paveikt kopīgu darbu. Jau mēneša beigās gūsiet darba augļus.

Privātā dzīve augustā būs piesātināta un daudzveidīga, taču bez attiecību skaidrošanas neiztikt. Strīdi būs sīki un nenozīmīgi. Iemācieties sniegt partnerim nedaudz brīvības.

Dvīņi

Mēneša beigās jums izdosies kardināli mainīt savu dzīvi, ieplānojot kaut ko grndiozu un neiedomājamu. Neatsakieties no papildus darba, jo tas jums dos neiedomājamu peļņu. Pacentieties nesabojāt attiecības ar priekšniecību.

Attiecībās jums jābūt drosmīgākiem un atraisītākiem. Sakiet partnerim patiesību, nevis tikai to, kas glīti skan.

Vēzis

Jums ir kārtīgi jāizdomā turpmākie plāni, jo bieži vien jums nesanāk turēt doto vārdu. Izvirziet konkrētus mērķus un nodarbojieties ar svarīgām lietām. Lai noņemtu spriedzi, ir nepieciešams atpūsties ar draugiem – bet tikai ar tiem, kuru ietekme uz jums nav destruktīva.

Visa pasaule ir teātris, bet jūs nespējat atrast ieeju tajā, kā rezultātā jums ir saskarsmes grūtības ar pretējo dzimumu. Jūs vēlaties parādīt visas savas labākās īpašības uzreiz, aizmirstot, ka attiecībās ir jāsaglabā noslēpums un dzirkstelīte.

Lauva

Augustā izmantojiet iespēju pabūt vienatnē, plānojot nākotni. Novērtējiet sasniegtoun iepriekšējā mēneša zaudējumus, vairs nepieļaujiet šādas kļūdas. Darbā spēsiet atrisināt nepieciešamos jautājumus un spēsiet sevi pierādīt no negaidītas puses, ja iegūsiet kolēģu atbalstu.

Attiecībās jums jāizrāda vairāk drosmes un iniciatīvas. Laiks izlemt. Ļaujiet otrajai pusītei atpūsties, uzņemieties daļu rūpju uz sevis. Lai nesabojātu attiecības, atbildiet par saviem vārdiem un rīcību.

Jaunava

Jaunavām izdosies atpūsties augustā gan ar miesu, gan ar garu. Piemērots laiks ģimenes atvaļinājuma plānošanai – izvēlieties jaunu vietu. Centieties vairāk piekāpties ģimenes locekļiem, ņemiet vērā citu vēlmes.

Attiecībās ir ieteicams paļauties uz saviem spēkiem un intuīciju. Jums būs lieliska iespēja padarīt darbus, kurus jau sen atlikāt. Risiniet problēmas uzreiz, nestāstiet par tām ārpus mājas.

Svari

Augustā Svari būs neaizstājami draugi un kolēģi. Pie jums vērsīsies pēc padoma un palīdzības. Daudzus Svarus gaida veiskme jauna projekta sākšanā, taču svarīgi visu rūpīgi aprēķināt un izvērtēt. Vairāk uzmanības veltiet veselībai.

Ģimene ir svarīgākais dzīvē. Neļaujiet sliktam noskaņojumam un īslaicīgām grūtībām sabojāt attiecības ar tuviniekiem. Atcerieties, ka visam ir savs laiks un vieta. Liktenis apbalvo tos, kas spēj pacietīgi gaidīt.

Skorpions

Augustā ir jāsakoncentrējas uz svarīgākajiem darbiem, bet izklaides jāatliek uz vēlāku laiku. Vairāk laika veltiet darbam un kontaktu dibināšanai. Neslinkojiet, citādi nekas no iecerētā neizdosies.

Konfliktu un strīdu periods, kā pamatā būs greizsirdība. Atlaidiet nedaudz grožus un ļaujiet partnerim elpot, nevajag viņu vainot visos pasaules grēkos un turēt aizdomās par katru sīkumu.

Strēlnieks

Mēneša sākumā jums būs iespēja parādīt visas savas spējas un talantus. Tuviniekiem ir nepieciešama jūsu uzmanība, iejūtība un rūpes. Mēneša vidū varēsiet atpūsties. Neaizmirstiet parūpēties par savu veselību.

Zvaigznes saka, ka jums ir jāieklausās otrās pusītes vēlmēs. Ar laiku sapratīsiet, ka visi viņa padomi bijuši noderīgi, sāksiet viņu vairāk cienīt. Iemācieties pasniegt dāvanas un sagādāt patīkamus pārsteigumus vienkārši tāpat, nemeklējot iemeslu.

Mežāzis

Jums ir jāpārstāj ieciklēties uz materiālām lietām. Neaizmirstiet par sev doto solījumu rūpēties par savām interesēm. Nepārcentieties ar strādāšanu, izbaudiet notiekošo un nebaidieties teikt “jā”. Augustā ieprieciniet sevi ar kaut ko patīkamu. Piemērots laiks garderobes papildināšanai.

Augusta sākumā jūs dusmosieties uz partneri ar un bez iemesla, tas sarežģīs jūsu attiecības vēl vairāk. Nevienam nestāstiet par plāniem un nesūdzieties par mīļoto cilvēku. Mēneša beigās jūs gaida patīkama ziņa.

Ūdensvīrs

Augustā daudz kas būs atkarīgs no jūsu gribasspēka un iniciatīvas, taču neatsakieties no palīdzības. Droši sāciet jaunus darbus, piedalieties pasākumos. Risks attaisnos sevi.

Piemērots laiks attiecību stiprināšanai. Daudzi Ūdensvīri domās par ģimenes pieaugumu. Uzticieties savai intuīcijai, tā jums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu mīlas lietās. Idille un harmonija attiecībās augustā ir garantēta.

Zivis

Augusts sāksies ar darba lietu kārtošanu. Pēdējā laikā ir sakrājies ne mazums darbu, kurus ir jāatrisina, neatliekot uz vēlāku laiku. Ieklausieties padomos – viena galva ir labi, bet divas – vēl labāk. Mēneša beigas veltiet atpūtai.

Daudzas Zivis aizdomāsies, kā tālāk rīkoties attiecībās, uz kurieni tās virzās. Nebaidieties pieņemt kardinālus un spontānus lēmumus. Jums nenāksies nožēlot. Mīļotais cilvēks atbalstīs jūsu iniciatīvu.