Augustā gaidāms draudzīgākais ģimenēm mūzikas festivāls

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. jūnijs 2014 00:00
1583

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba no 1. līdz 3. augustam Līgatnes pagasta ''Ratniekos'' notiks jau sesto gadu. Arī šogad festivāls turpina būt par vienu no draudzīgākajiem festivāliem visai ģimenei – sākot ar jaunajām ģimenēm un turpinot ar vecvecākiem. Labai Dabai draudzīga attieksme pret visu paaudžu cilvēkiem piedēvēta, festivāla atšķirīgās atmosfēras dēļ, kurā uzsvars netiek likts uz muzikālo pusi, bet to papildina arī virkne radošu un izzinošu aktivitāšu visām paaudzēm.

20140627153637-36757.jpg

Festivāla teritorijā darbojas bērnu māja, kurā vecāki var atstāt bērnus gādīgu, profesionālu auklīšu un skolotāju uzraudzībā. Bērnu mājā ''Laba vieta'' bērniem tiek piedāvātas dažādas radošās darbnīcas, kur no dažādiem dabas materiāliem iespējams veidot sapņu ķērājus, mandalas, mūzikas instrumentus. Pieejamas šķēršļu joslas, spēles, rotaļas, grāmatas un mini dabas takas, kas veicina visu cilvēka maņu attīstību.


Savukārt pavisam jaunas ģimenes ar maziem bērniņiem ik gadu gaida Babyroom mazuļu terase, uz kuras vecāki var atpūsties, kamēr bērni snauž spilvenos vai spēlējas. Uz terases iespējams uzsildīt mazuļiem ēdienu, pārmainīt autiņus un nomazgāt bērniņus.


Labā dabā darbojas arī kino māja ar īpašu kino programmu bērnu rītā. Tāpat tiek veidota atsevišķa bērnu programma skatuvēm, citkārt tās ir izrādes, citkārt – muzikāli priekšnesumi.


Savukārt naktsmieram ainaviskajā telšu pilsētiņā iekārtota atsevišķa ģimeņu zona, kas izvietota tālāk no festivāla teritorijas un pārējiem telšu pilsētiņas iemītniekiem. Ģimeņu zonā pieejamas atsevišķas tualetes un roku mazgājamās iekārtas. Šogad tiek plānotas arī mierpilnas ģimeņu zonas aktivitātes dienas laikā.


Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā bez maksas. Savukārt jauniešiem no 12-17 gadiem (ieskaitot) tiek piedāvātas draudzīga ieejas maksa. Ģimenes par izdevīgāku cenu var iegādāties arī festivāla grupas biļeti. Biļetes pieejamas biļešu servisa kāsēs un internetā: www.bilesuserviss.lv un Nabaklab, Zigrfrīda Annas Meirovica bulvārī 12.


Vairāk informācijas par festivālu, biļetēm, māksliniekiem, atrodams oficiālajā mājas lapā: www.labadaba.lv.


LABA DABA ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” Līgatnes pagastā augusta pirmajā nedēļā, no 1. līdz 3. augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk kā sešdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības.

Festivāls cilvēkiem, kas pagriež pasauli!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā