Atpūta svētkos

ssfinkss
ssfinkss 2. janvāris 2017 23:49
1045

Svētki bez stresa vienkārši ir brīnišķīgi! Ir skaidrs, ka par to jāpadomā un jāsaplāno jau laicīgi. Un tā nu es domāju par to, ka būtu bijis labi izvairīties no stāvēšanas pie plīts, jo tas jau reāli noved tikai līdz nogurumam. Plīts, ciemiņi, trauku mazgāšana un pēc tam atliek tikai nolūzt gultā no pārguruma.

Tā nu tas manā dzīvē neiet. Paskatījos, ka pirms Ziemassvētkiem var doties uz Liepāju, tur bija tirdziņš, varēja paskatīties interesantus amatnieku darbiņus, ne tikai vietējo amatnieku, bet arī no kaimiņvalstīm, iegādāties kaut ko, kas nebija veikalos, izgulēties viesnīcā un 24. decembrī izbraukt no Rīgu.

24. decembrī Rīgā ierados tik vēlu, ka gatavot vairs nebija laika. Zvani gan bija, un uzaicinājums paciemoties bija. Devos pie māsas, tiku skaisti sagaidīta, jo galds jau bija sagatavots un varēju visu tikai baudīt. Specifiskas dāvanas no manas puses arī bija. Ar meitu tik sanāca sazvanīties un satikties 25. decembrī. Viņa jau zināja, ka galda man nebūs un nolēma parūpēties, lai man būtu vismaz kaut kas ko paēst. Pasēdējām ar meitu un viņas vīru Lido, parunājām, nedaudz pastaigājām, pienāca viena paziņa ar savu meitiņu un tad mūs visas trīs meita ar vīru aizveda uz ostu, kur jau gaidīja brālēna dēls, jo jau novembrī bija padomāts par to, ka dosimies uz Stokholmu.

Skaidrs, ka pats brauciens šajā gadījumā ir svētki. Tā nu mēs izbraucām, atpūtāmies un atgriezāmies pilni ar patīkamiem iespaidiem.

20170102234401-87060.jpg

Protams, ka svinēt var dažādos apstākļos, dažādās kompānijās, bet būtiski ir padomāt, ko tu pati šajā gadījumā gribi. Jo var būt vēlme svētkus pavadīt mājās ar radiniekiem, var aizbraukt paskatīties salūtu un koncertu, var atrast laiku kaut vai grāmatas palasīšanai, bet var arī vienkārši izbraukt!

Man gan jāpateicas savam mīļumiņam Luijam XIII, kas savā laikā izvēlējās mani. Galu galā kaķis jau jūt, kādu cilvēku satiek, un mani viņš palaiž īsos izbraucienos. :)

Konkurss: Svētki bez stresiem

20160829142329-64864.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam