Atklās Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstādi KARNEVĀLS

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. marts 2019 08:39
569

22. martā plkst. 19.00 Swedbank centrālajā ēkā tiks atklāta gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstāde "Karnevāls". Savos darbos māksliniece gleznojusi dzīvi kā karnevālu, kurā cilvēks izdzīvo dažādas lomas un pieredzes.

Izstādi veido pavisam jauna šajā gadā gleznota darbu kolekcija, kas tapusi Kristīnes Luīzes Avotiņas ģimenes lauku mājās Liezerē, Vidzemes augstienē. Būtisku lomu gleznās šoreiz ieņem mūsdienu mitoloģijas tēli, kurus gleznotāja aizguvusi no savas meitas Lizelotes Annas mīļākajām multiplikācijas filmām. K.Luīze pati saka: “Šie multfilmu tēli man ir palīdzējuši tuvāk izprast un iepazīt bērna pasauli. Un atgriezt sevī vairāk dzīves viegluma un bezrūpības, vienlaikus atgādinot, ka ir jāsapņo un sevi jāpilnveido, lai sapni piepildītu!" 

Izstāde būs skatāma no 23. marta līdz 21. aprīlim, darba dienās no plkst. 11:00 līdz 19:00, brīvdienās no plkst. 11:00 līdz 18:00 Swedbank centrālajā ēkā (Balasta dambī 15, 2.stāvā). 

Kristīne Luīze Avotiņa (1983) ir plašu atpazīstamību guvusi gleznotāja, kuras rokrakstu iezīmē tīru un košu krāsu izmantojums, dabas motīvi, figurālu un ainavisku elementu savienojums. 

K.L.Avotiņa regulāri veido savu darbu personālizstādes, un ir viena no pirmajām gleznotājām Latvijā, kuras darbi izrādīti multimediālā izstādē. Kopš 2012. gada Kristīne Luīze rada savu gleznu kalendāru, un sadarbojoties ar gleznotāju, tapuši gan reklāmas, gan dizaina projekti.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies