Atklās ar Mārtiņa Sirmā līdzdalību tapušo restorānu "3 naži"

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2013. gada 24. septembris, 09:17:02
Atklās ar Mārtiņa Sirmā līdzdalību tapušo restorānu "3 naži"

Šodien plkst.18 atklās bijušā bistro "3 zivis" vietā tapušo restorānu "3 naži", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja restorāna īpašnieki.

Restorāna platība pēc remonta nemainīsies. Telpu kopējā platība ir 80 kvadrātmetri, bet zāles platība - aptuveni 52 kvadrātmetri, un tas atradīsies Rīgā, Smilšu ielā 14.

Iepriekš jau vēstīts, ka bistro "3 zivis" 3.septembrī slēgts, lai jau pēc neilga laika tajā pašā vietā tiktu atvērts restorāns "3 naži".

Latvijā populārais pavārs un restorāna "Tam labam būs augt" un jaunā restorāna "3 naži" līdzīpašnieks Mārtiņš Sirmais neatklāja, cik liela summa tiek ieguldīta bistro pārveidē par restorānu, vien piebilda, ka visos ar pārveidi saistītajos remontdarbos tiek ieguldīti pašu uzņēmēju privāti līdzekļi, kā arī līdz šim ar restorānu un bistro darbību nopelnītie līdzekļi.

Restorāna "3 naži" ēdienkartē būs pārstāvēta Ziemeļvalstu un Baltijas virtuve, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja restorāna direktore Dana Gritāne.

Viņa norādīja, ka restorānā kopumā tiks piedāvāts jauns skatījums uz kulināriju. ""3 nažu" šefpavārs būs jaunais un daudzsološais pavārs Artūrs Taškāns, kurš guvis milzīgu pieredzi, strādājot vairākos restorānos Londonā, Anglijā."

"Bistro "3 zivis" jau sākotnēji tika plānots kā īslaicīgs projekts, lai "iesildītu" vietu jaunam restorānam. Restorānu biznesā, tāpat kā visā pārējā, nepieciešama nepārtraukta attīstība, un šis ir nākamais solis," atzīmēja restorāna direktore.