Atgriešanās Vahavas ielejā.

mazaa raganina
mazaa raganina 2. oktobris 2013 14:07
2240

 

 

 

 

Pēc neliela 300km pārbrauciena esam atstājuši aiz muguras maģiskos Alpus un atgriezušies vietā,kur reiz bijām- Vahavas ielejā. Jau pirmajā reizē esot šai mazajā paradīzē es zināju,ka atgriezīšos .

Esam šai apvidū dažas minūtes pirms 20 vakarā, ārā jau tumšs, smidzina sīks lietus, mums jāsameklē naktsmājas. Praktiski neiespējamā misija,jo pēc  20.00 cerēt,ka tiksi pie naktsmājām var tikai ļoti lieli optimisti. Vispirms mēģinām pie viesu mājas,kurā reiz jau nakšņojām, zvans pie durvīm, bet durvis vaļā netiek vērtas...Šim neatbildētajam zvanam seko daudzi citi mēģinājumi, jo viesu nami te ir uz katra stūra,bet nesekmīgi.Labākajā gadījumā seko atbilde-vietu nav! Teorētiski es šo faktu jau zināju, bet praktiski sanāca tā,kā sanāca.

Tā brīža nolemtības sajūtu paspilgtina tas,ka ielās nav neviena cilvēka. Tā mēs vizināmies no vienas pilsētiņas uz otru, vīrs ik pa laikam piestāj pie kāda viesu namiņa, es esmu samierinājusies ar domu,ka nakšņosim mašīnā un nemaz neeju prasīt vai ir brīva istaba.Esam jau iebraukuši nākamajā pilsētiņā Spitz , tās šeit ir kā mazas pērlītes viena pie otras, katra ar savu vecpilsētu un baznīcu, domi utt.Vīrs apstājas pie kafejnīcas,kura kā par brīnumu ir atvērta un mēs tiekam pie naktsmājām. Vizuāli izskatās pamēram tā-vecpilsēta ar bruģētu ceļu, apkārt smalki veikaliņi un mūsu hotelis pretī kafejnīcai, cena 61euro divām personām par nakti+brokastis. Tobrīd pat cena nešķiet par augstu, jo vienīgais,ko vēlos ir karsta duša, ilga un nesteidzīga duša...