Ata Auzāna muzikālais vakars „Sirds dziesmas“ – jau šonedēļ Mārupes Kultūras namā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. marts 2016 12:12
711

Jau šo sestdien, 19.martā, omulīgajā Mārupes Kultūras namā ar savu divdaļīgo akustisko koncertprogrammu „Sirds dziesmas“ viesosies pazīstamais mūziķis Atis Auzāns. Šī būs unikāla iespēja Ata un viņa skatuves kolēģu sarūpēto muzikālo vakaru baudīt arī rīdziniekiem, jo, kā uzsver mūziķis, „šis ir Rīgai tuvākais koncerts“.

„Tās ir dziesmas tev un man, mums visiem kopā un ikvienam šīs pasaules iemītniekam. Pavisam tuvu, sildoties sveču gaismā, dvēseliskā tuvībā ar katru koncerta klausītāju,“ par programmu, kurā iekļautas pazīstamas pasaules klasiķu dziesmas, latviešu komponistu skaņdarbi, kā arī jaunas paša komponētās oriģināldziesmas, saka pats Atis. Programma, kurā skan kompozīcijas „Pieklauvē“, „Rūžeņa“, „Vecais zābaciņš“, „Alleluja“ un daudzas citas un kuru ļoti atzinīgi novērtējuši cilvēki daudzviet Latvijā, pavisam noteikti dēvējama par sirsnīgu, smeldzīgu un romantisku, - tādu, kas piestāv pavasara vēsmām. „Īsi sakot, programma veltīta dzīvei un mīlestībai!“.

Koncertā akordeonu spēlēs un dziedās Atis Auzāns, pie klavierēm – Jānis Lemežis, perkusijas – Nelli Bubujancas pārziņā.

Jāpiebilst, ka šo īpašo vakaru Mārupes koncerta apmeklētāji varēs izbaudīt, sēžot pie galdiņiem, Lienes Lacbergas rokām darināto sojas vaska sveču gaismā malkojot glāzi burvīga šampanieša no Torley. Pie VIP galdiņiem paredzētas arī nelielas uzkodas.

Koncertu piedāvā „Vīgneru Ernesta institūts“. 

Biļetes uz koncerttu var iegādāties „Biļešu paradīzes“ kasēs, internetā

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies