Astroloģiskā prognoze oktobrim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. oktobris 2017 08:38
1204

Auns

Auniem rudens vidus solās būt stabils un sabalansēts. Šis periods būs notikumiem un jaunumiem bagāts. Ja neslinkosiet, var cerēt uz veiksmi. Zvaigznes iesaka saņemties un beidzot rīkoties. Nepalaidiet garām iespējas, lai vēlāk nav jānožēlo. Saglabājiet distanci saskarsmē ar cilvēkiem, kuri pagātnē ir mānījuši vai pievīluši jūs darba lietās.

Privātā dzīve oktobrī nebūs jūsu prioritātēs. Šajā periodā labprātāk pavadīsiet laiku mājas siltumā, nevis meklējot piedzīvojumus un izklaides. Oktobrī ir piemērots laiks laulības slēgšanai.

Vērsis

Oktobrī jūs sagaida vilšanās un drūms noskaņojums, jo sapratīsiet, ka neviens no iepriekš uzsāktajiem projektiem nevirzās uz priekšu. Šajā periodā, lai arī centīsieties pārslēgt savu uzmanību uz citiem projektiem, atkal ir sagaidāmas neveiksmes. Šobrīd nav īstais laiks, jo plāni būs grūti īstenojami. Zvaigznes iesaka jums mazināt savas ambīcijas un apetīti. Pagaidām samierinieties ar esošo un jau sasniegto.

Ja šobrīd meklējiet otro pusīti, tad arī šajā sfērā jūs sagaida vilšanās. Ieteicams vientulību kliedēt draugu lokā. Attiecībās esošajiem Vēršiem oktobrī būs jāpieliek pamatīgas pūles un izdoma rutīnas kliedēšanai.

Dvīņi

Oktobrī Dvīņus sagaida rudenim atbilstošs noskaņojuma mainīgums – saulains prieks mīsies ar lietaini drūmu noskaņojumu. Šobrīd jums ir ieteicams miers. Nesteidziniet notikumus un nekrītiet galējībās, lai izvairītos no zaudējumiem un vilšanās. Oktobrī ir piemērots laiks vecu problēmu atrisināšanai. Mācieties piedot citu kļūdas un rast pozitīvo katrā notikumā.

Oktobrī atradīsies laiks gan romantikai, gan nevaldāmai kaislei. Iespējams, tieši šajā mēnesī jums izdosies atrast savu otro pusīti, lai arī šo cilvēku būs grūti saukt par jums radniecīgu dvēseli.

Vēzis

Sarežģītu notikumu mēnesis. Nemeklējiet atbalstu kaut kur malā, nestāstiet par savām bailēm apkārtējiem. Pieņemiet lēmumus patstāvīgi, ignorējiet apkārtējo ieteikumus. Visu problēmu pamatā būs jūsu iekšējā pasaule, tāpēc sakoncentrējiet savu uzmanību tieši uz tās sakārtošanu. Iespējams, ka oktobrī jums zudīs interese par kaut ko, kas agrāk jūs interesēja un nodarbināja. Zvaigznes iesaka neturēt sevī negatīvās emocijas. Atrodiet tām konstruktīvu pielietojumu.

Attiecību jomā oktobris nebūs īsti labvēlīgs periods. Par sevi var atgādināt vecas problēmas. Zvaigznes iesaka atturēties no krišanas kārdinājumā, sperot sānsoli.

Lauva

Šajā mēnesī zvaigznes brīdina, ka ne visas Lauvas spēs saglabāt savu karalisko cēlumu laikā, kad jūs apber neskaitāmas problēmas. Risinot problēmas, jums nāksies saprast, ka ne viss šajā pasaulē ir pakļauts jūsu kontrolei.

Privātā dzīve oktobrī būs pārsteigumiem piepildīta. Tiklīdz jutīsiet, ka jūsu sapnis ir tuvu īstenošanai, tā negaidīts un absurds notikums izjauks jūsu sapni par veiksmi.

 Jaunava

Radošās iedvesmas mēnesis. Jūs atklāsiet kaut ko jaunu savā personībā. Radošās izpausmes palīdzēs jums pārvarēt rudens drūmo laiku.

Privātā dzīve atgādinās upi, kura izkāpusi no krastiem un netaisās atgriezties normālajā tecējumā. Vientuļajām Jaunavām lielisks laiks kardināli mainīt savu dzīvi un ierasto rutīnu, jo, iespējams, ka oktobrī jūsu dzīvē parādīsies cilvēks ar visnotaļ neordināru attieksmi pret dzīvi.

Svari

Vai nu tas ir rudens drūmums, vai nu dzīves ikdienas problēmas, bet daudzi Svari oktobrī izjutīs noslieci uz depresīvu noskaņojumu. Zvaigznes iesaka atturēties no došanās cīņā nepiemērotos apstākļos. Jums ir jāsaprot, ka dzīvē ne vienmēr viss notiek pēc jūsu prāta. Centieties pielāgoties un pieņemt situāciju, tad viss neliksies tik drūms.

Daudzi Svari oktobrī var zaudēt līdzsvaru un mieru privātajā dzīvē. Pretējais dzimums izrādīs interesi par jums. Nevelciet garumā ar flirtēšanu, tieciet uzreiz skaidrībā par pielūdzēja nolūkiem.

Skorpions

Labvēlīgs laiks Skorpioniem. Beidzot jūs varat atpūsties no jezgas, satikties ar tuviem cilvēkiem un palutināt sevi ar iepirkumiem. Bet nedomājiet apstāties pie sasniegtā. Izvirziet sev jaunus ambiciozus mērķus un sāciet apdomāt stratēģiju, kā tos labāk sasniegt.

Mīlas lietās zvaigznes iesaka būt reālistiskākiem. Ja esat sev izfantazējusi ideālā vīrieša tēlu, tas vēl nenozīmē, ka tāds arī reāli pastāv un parādīsies uz jūsu mājas sliekšņa. Aizņemtība oktobrī nopietni traucēs attiecību veidošanai.

Strēlnieks

Zvaigznes iesaka izrādīt individualitāti jebkurā darbā, kuram ķesieties klāt. Nekopējiet citus, nav vērts ieklausīties cilvēkos, kuri jums nav īpaši patīkami. Abpusēja neuzticēšanās attiecībās ar partneri var izraisīt ilgstošu konfliktu. Zvaigznes brīdina, ka daudzi Strēlnieki oktobrī var ciest no profesionalitātes trūkuma, kas var izraisīt nepatīkamas sekas.

Vientuļajiem Strēlniekiem vajadzētu nogaidīt ar romāna uzsākšanu. Sākumā uzziniet vairāk par kavaliera pagātni un tikai tad plānojiet kopīgu nākotni. Pastāv risks, ka jūs iekritīsiet pirmā iespaida lamatās un tiksiet piekrāpta.

Mežāzis

Zvaigznes iesaka oktobrī nebūt tik atklātai saskarsmē ar apkārtējiem. Nesteidzieties izkratīt savu sirdi pat tuviem cilvēkiem, jo sekas būs grūti prognozējamas. Oktobrī jums trūks pārliecības par visu un par sevi.

Mīlas lietās arī jūs gaida grūtības. Būs grūti sakoncentrēties uz privātās dzīves sakārtošanu. Jums būs grūti saprast, kas tieši traucē baudīt attiecības. Cilvēki, kuri parasti izturējās pret jums silti un pozitīvi, oktobrī atsvešināsies. Iespējams, ka to izraisīs negatīvas baumas aiz jūsu muguras.

Ūdensvīrs

Pozitīvo notikumu vilnis turpināsies arī oktobrī. Nebūs īpašu problēmu, grūtību vai nesaskaņu. Īstais laiks mieram un atpūtai.

Oktobrī izjutīsiet emocionālo pacēlumu. Jūs apmierinās viss privātajā dzīvē notiekošais. Nebūs skumju, garlaicības un vientulības, jo dzīve būs piepildīta ar citiem aizraujošiem notikumiem.

Zivis

Rūpju un nemiera laiks. Problēmas jūs pavadīs ik uz soļa. Bet pacentieties pieņemt visu notiekošo mierīgi – kā pārbaudījumu, kas ir jāiztur ar pašcieņu. Pēc šī oktobra notikumiem jūs kļūsiet stiprāka un noturīgāka pret neprognozējamiem apstākļiem.

Privātajā dzīvē jums neizdosies atslābināties. Attiecībās jūs daudz kas kaitinās. Daudzas Zivis nejutīsies mīlētas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies