Astroloģiskā prognoze martam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. marts 2017 16:03
1650

Auniem martā būs milzīgi enerģijas krājumi, tāpēc centīsies izdarīt visu un vēl vairāk, nejūtot nogurumu. Taču steiga var novest pie pamatīgām kļūdām. Nedari vairākas lietas vienlaicīgi, koncentrējies kaut kam vienam un nesteidzini notikumus. Martā nav vērts gaidīt palīdzību no malas, jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem.

Romantiskajās attiecībās viss ritēs mierīgi, bet jaunās iepazīšanās gan sola spožus iespaidus un papildus iespējas. Jābūt ļoti uzmanīgai ar uzticēšanos. Nevajadzētu "atklāt visas kārtis" svešiniekiem.

Vēršiem pavasara iestāšanās sāksies ar zaudējumiem. Martā nāksies no kaut kā atteikties. Šajā mēnesī ir ļoti būtiski saglabāt sevī optimismu, vairāk rūpēties par attiecībām ar draugiem un ģimenes locekļiem. Lai arī šobrīd jums būs jāziedo sevi, drīzumā citiem veltītā pozitīvā enerģija atgriezīsies pie jums atpakaļ.

Pastāv jaunas romantiskās iepazīšanās iespēja, kura notiks absolūti neparedzētā laikā un vietā. Jums martā būs grūtības ar pareizās izvēles izdarīšanu.

Dvīņiem martā visi pūliņi vainagosies ar lielisku rezultātu. Ja jūs neapmierinās rezultāts, varēsiet vainot tikai un vienīgi sevi - vajadzēja pielikt vairāk pūļu. 

Attiecībās ar otro pusīti martā būs sarežģīts laiks. No problēmām privātajā dzīvē centīsieties slēpties darbā. 

Vēžiem visu notiekošo noteiks apkārtējie apstākļi. Šis ir piemērots laiks dzīves vērtību pārskatīšanai. Iespējami sarežģīti psiholoģiski brīži un nomāktība. 

Vientuļajiem vēžiem marta vidū  būs īpaši piemērots laiks romantisku attiecību veidošanai. Dodieties ciemos, uz sabiedriskiem pasākumiem. Bet mēneša beigās jācenšas izvairīties no konfliktiem.

Lauvām martā ir jāpievēršas kvalifikācijas celšanai. Jaunas zināšanas jums sniegs jaunas iespējas. Martā nav ieteicams tērēt lielas naudas summas garderobes atjaunošanai.

Privātajā dzīvē attiecībās nebūs viss gluži rāms. Iespējams, ka partneris rīkos nemitīgus emocionālos pārbaudījumus.

Jaunavām īpaši piemērots laiks senu sapņu īstenošanai. Jauno projektu ir vērts sākt īstenot, ja ir pietiekamas finanšu, laika un informācijas rezerves. Neplaidiet garām īsto iespēju!

Attiecībās ar partneri būs virkne nesaskaņu. Ieteicams mierīgi izskaidrot savu rīcību partnerim, tas ļaus izvairīties no nopietniem konfliktiem.

Svariem martā nav ieteicams kaut ko nopietni plānot, jo apstākļi bieži vien izjauks visu ieplānoto. Šajā laikā jums ir ieteicamas dažāda veida pārmaiņas - izskatā, interjerā, dzīves vietā utt. Pievērsiet īpašu uzmanību savai veselībai.

Attiecībās nevajadzētu paļauties uz stabilitāti. Solījumu turēšana martā būs pamatīgs izaicinājums.

Skorpioniem martā pienāks kāda procesa nobeigums. Noslēgsies viens dzīves posms, sāksies kaut kas jauns. Ja nebūsiet apmierināti ar rezultātiem, sāciet visu no jauna, bet savādāk. Martā izjutīsiet īpašu vēlmi socializēties.

Martā jūsu dzīvi īpaši ietekmēs partneris un viņa vēlmes. Ja jums saskan vēlmes, tad dzīve martā liksies rožana. Bet pastāv varbūtība, ka pie horizonta parādīsies jūsu "vecā mīlestība".

Strēlniekiem martā jāpieturās pie miera, piesardzības un disciplīnas. Izvairieties no steigas, nemetieties nevajadzīgā cīņā. Martā ir ieteicams nekrist kārdinājumā un neļauties visu savu iegribu īstenošanai, kā arī nevajadzētu paļauties uz pirmo iespaidu. Martā pastāv iespējamība, ka jaunā aizraušanās ar laiku jums var sagādāt pamatīgu vilšanos.

Attiecībās valdīs haoss. Šobrīd nav īstais laiks pārmaiņām - nogaidiet.

Mežāžiem martā nāksies pacīnīties par savām interesēm gan mājās, gan darbā. Ja rodas iespēja izrauties no ikdienas un doties ceļojumā, nepalaidiet garām šo iespēju - brauciens sniegs jums jaunu iedvesmu. 

Privātajā dzīvē nav sagaidāmas īpašas pārmaiņas.

Ūdensvīriem nevajadzētu lietas palaist pašplūsmā. Pievērsiet pastiprinātu uzmanību savu ideju īstenošanai. Esiet aktīvi. Ir pienācis laiks domāt par pārmaiņām dzīvē. 

Privātajā dzīvē īpaši notikumi nav paredzami. Zvaigznes iesaka jums nedaudz paeksperimentēt un ieviest nelielu dažādību.

Zivīm marts būs grūts mēnesis - sagaidāmas problēmas gan darbā, gan mājās, gan veselībā. Zivis jutīsies slikti gan fiziski, gan emocionāli. Zvaigznes iesaka saņemties, sakopot savus spēkus un doties uz priekšu. Necentieties izpatikt visiem.

Martā pastāv risks, ka iegrimstot savās problēmās, aizmirsīsiet parūpēties par tuviniekiem, tādējādi palaižot garām svarīgu momentu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies