Astroloģiskā prognoze maijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. maijs 2017 10:46
1027

Auns

Auniem maijā ir jārīkojas ātri. Visi piedāvājumi pieprasīs neatliekamu rīcību, tāpēc jāsagatavojas operatīvai analīzei, izvērtējot visus plusus un mīnusus. Maijā jātic saviem spēkiem. Veiksme jums sekos.

Pavasarī jums nedraudēs vientulība, jo apkārt valdīs mīlestības atmosfēra un pretējā dzimuma uzmanība. Maijs ir lielisks mēnesis privātās dzīves un attiecību jautājumu sakārtošanai. 

Vērsis

Pavasara noslēdzošais mēnesis dāvās jums unikālu iespēju sasniegt savu mērķi ar citu palīdzību. ņemiet grožus savās rokās un vadiet apkārtējos cilvēkus ar maksimālu izdevību jums. Uzvaru laiks - lielisks mēnesis, lai pierādītu gan sev, gan apkārtējiem savas spējas, spēku un autoritāti. 

Maijā ir ieteicams par prioritāti izvirzīt savas jūtas un laimi, neuzticēties glaimiem un neļauties dzīvnieciskiem instinktiem. 

Dvīņi

Pavasara saule un siltums atmodinās enerģiju un mundrumu. Šajā laikā jūsu galvā nemitīgi radīsies jaunas, noderīgas un konstruktīvas idejas. Šis ir lielisks laiks ne tikai domāšanai, bet arī darīšanai. Izmantojiet šo laiku ar maksimālu labumu sev.

Attiecību jomā šis mēnesis arī solās būt visai pozitīvs. Piedzīvojumi un skats no malas uz cilvēkiem un lietām.

Vēzis

Uzvaru mēnesis ar devīzi "Karā visi līdzekļi labi". Šobrīd ir ļoti svarīgi izvirzīt pareizās prioritātes un kontrolēt sevi. Zvaigznes jums iesaka kārtīgi sagatavoties, iegūt maksimāli daudz informācijas, kas palīdzēs plānot nākotnes rīcību.

Maijā mainīsies jūsu domas par vērtībām, cilvēku trūkumiem. Pavasara noslēdzošajā mēnesī jums radīsies iespēja mīlas sakaram ar cita līmeņa cilvēku, kas būtiski mainīs jūsu priekšstatus par dzīvi.

Lauva

Pārmaiņu laiks ir klāt! Maijā jums būs pietiekami daudz laika dzīves vērtību pārskatīšanai, lai saprastu, kas būtu maināms. Prātīgāk ir veikt dzīves izmaiņas ar prātu, nevis ar spēku. Iejūtīga attieksme pret apkārtējiem un palīdzība citiem, pozitīvi ietekmēs jūsu dzīvi. 

Attiecību jomā zvaigznes sola ceļu brīvu no šķēršļiem - nebūs uzticības un izturības pārbaudījumu, taču tas nenozīmē, ka ceļš būs pilnīgi gluds - attiecību stiprināšanu jums būs jāveic ar saviem spēkiem.

Jaunava

Lielisks laiks mācībām. Paplašiniet savu redzesloku, mācieties jaunu valodu, izpētiet kādu filozofisku domu vai svešu kultūru. Nav jābaidās no pārmaiņām! Pārmaiņas tikai uzlabos jūsu dzīvi - padarīs to interesantāku, krāsaināku un piesātinātu.

Maijā attiecību jautājumi jāuztic sirdij, nevis prātam. Laiks drosmei, iniciatīvai, neskatoties uz pagātnes negatīvo pieredzi. Jaunie iespaidi pozitīvi ietekmēs jūsu attiecības ar partneri.

Svari

Piemērots laiks jaunu prasmju apguvei, talantu atklāšanai un jauniem hobijiem. Pavadiet šo laiku maksimāli aktīvi. Zvaigznes sola vilinoša piedāvājuma, izdevīga sadarbības līguma saņemšanu, kas būtiski ietekmēs jūsu labklājību pozitīvā virzienā. Izvirziet prioritātes. Uzņemieties tikai tādus darbus, kuri sagādā jums prieku.

Maijā jūs vilinās piedzīvojumi un neapdomīga rīcība. Galvenais, lai vēlāk nav jānožēlo sastrādātais.

Skorpions

Maijā jums izdosies pārsteigt apkārtējos ar savām idejām. Jūsu spējas sajūsminās apkārtējos un sevi pašu. Skorpioniem piemīt īpašība mušu pārvērst par ziloni, taču maijā spēsiet skaidri izvērtēt situāciju, atrodot izeju pat no vispiņķerīgākās situācijas. Zvaigznes iesaka katrai problēmai pieiet ar radošu pieeju, atvairīt negatīvās domas un īgnumu. 

Šis būs reālisma periods jūsu attiecībās. Bez rozā brillēm skatīsiet savas attiecības - savu vietu tajās, kā arī nākotnes perspektīvas.

Strēlnieks

Labvēlīgais planētu izvietojums Strēlniekiem beidzot ļaus pārstāt lidināties mākoņos un ieraudzīt savu dzīvi bez rozā brillēm. Pacentieties katrā situācijā rast kompromisu, lai apmierinātu ne tikai savas ambīcijas, bet arī citu iesaistīto personu intereses. Iemācieties dalīt pienākumus un atbildību. Zvaigznes iesaka kontrolēt savas emocijas un iemācīties piekāpties.

Vientuļie Strēlnieki tā vien meklēs mīlas piedzīvojumus. Ģimeniskie Strēlnieki meklēs iespēju, kā dažādot ierasto dzīves ritumu. Šis ir piemērots laiks ceļojumiem, kopīgām izklaidēm un kaislei. Maija izskaņā zvaigznes jums sola otro medusmēnesi. Tikai centieties izvairīties no jautājumiem par ģimenes budžetu.

Mežāzis

Veiksmīgs mēnesis. Mežāži var paļauties uz savu rīcību un saskatāmajām perspektīvām. Dzīves ritms būs atbilstošs jūsu vēlmēm. Šajā laikā zvaigznes jums iesaka pierakstīt idejas, iespaidus, domas - jau drīzumā tās var kļūt par pamatu veiksmīgiem projektiem.

Piemērots laiks kopīgām aktivitātēm ar partneri - pastaigas, teātris, pasākumi pozitīvi ietekmēs jūsu attiecības. Laiks ierobežot īgnumu, savstarpējos aizvainojumus un kritiku. Atpūtieties kopā, ieklausieties viens otrā, centieties saprast viens otru.

Ūdensvīrs

Zvaigznes jums iesaka reāli skatīties uz lietām. Nevajadzētu paļauties uz citu solījumiem un piedāvājumiem. Šis ir piemērots laiks attiecību atjaunošanai ar veciem draugiem un kolēģiem. Tieši ar paziņu palīdzību jums izdosies izkustināt kādu problēmu.

Attiecību jomā emocijas sitīs augstu vilni. Jūs nespēsiet izlemt - palikt ar esošo partneri vai ļauties jaunam sākumam. Neizlēmība beigās jūs var atstāt ar sasistu sili.

Zivis

Centieties racionāli izmantot laiku, jo šobrīd akūti izjutīsiet tā trūkumu. Maijā jums izdosies izvairīties no lielām nepatikšanām. Nav ieteicams ziedot sevi, savu laiku un veselību sīka labuma iegūšanai. Izvirziet lielāku mērķi un virzieties uz to!

Labvēlīgs periods attiecību jomā. Attiecībās valdīs harmonija un sapratne. Ja jūs nomāc kaut kas, šis ir piemērots brīdis izrunāties ar partneri - mierīgi, bez liekām emocijām un pārmetumiem. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies