Astroloģiskā prognoze katrai zodiaka zīmei jūnijam

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 2. jūnijs, 14:05:01
Astroloģiskā prognoze katrai zodiaka zīmei jūnijam

Auns

Auniem jūnijā nenāksies garlaikoties. Jūs daudz ko spēsiet sasniegt, bet pagaidām vēl nav īstais laiks atslābināties. Turpiniet strādāt, neatlaidība un spēks jums nodrošinās veiksmi un panākumus. Neskatoties uz lielo aizņemtību, atrodiet laiku vecāku apciemošanai.

Vientuļajiem Auniem būtu jāievēro piesardzība, tiekoties ar sen nesatiktiem cilvēkiem. Ir pagājis daudz laika, cilvēki ir mainījušies, tāpēc var sagādāt ne pārāk labu pārsteigumu. Atturieties no tikšanās ar bijušajiem partneriem. Sasists trauks nekad neatgūs sākotnējo skatu.

Vērsis

Jūnijā Vēršiem nebūs brīva laika gandrīz nemaz. Nāksies atbildēt par reiz izteiktiem vārdiem. Izsakiet pateicību cilvēkam, kas ir nospēlējis svarīgu lomu jūsu dzīvē. Darbā ir iespējamas pārbaudes, tāpēc parūpējieties, lai dokumenti būtu kārtībā.

Privātajā dzīvē nebūs pārāk daudz prieka un uzvaru. Nevajag gaidīt īpašu romantiku jūnijā no otrās pusītes. Vientuļie Vērši var iegūt interesantu iepazīšanos, taču attiecības nebūs ilgstošas. Mīlas neveiksmju iemeslu meklējiet sevī!

Dvīņi

Kontrastu mēnesis. Mēneša sākums būs darba un pienākumu laiks, kas jūs burtiski apraks, jo prasīs neatliekamu risināšanu. Iespējams, kādu darbu nāksies pārtaisīt vairākas reizes, bet saglabājiet kontroli. Mēneša otrā puse būs labāka – atgriezīsies entuziasms un pārliecība par saviem spēkiem.

Jūnijā zvaigznes nesola jaunas iepazīšanās un pārsteigumus. Piemērots laiks satikties ar seniem draugiem. Tikai no jums būs atkarīgs, ko sniegs attiecību atjaunošana un jauns dzīves posms.

Vēzis

Gribēsiet iegūt visu un uzreiz, taču tā nemēdz būt, tāpēc ir svarīgi noteikt prioritātes. Koncentrējieties uz patiesajām vajadzībām, nevis uz kaprīzēm un iegribām. Nesteidziniet notikumu gaitu. Kādam var rasties nepieciešamība paņemt kredītu, taču labāk no tā izvairīties. Ja vien ir iespējams, mēģiniet sakrāt naudu. Mēneša vidū jūs gaida labi jaunumi.

Jūsu apkārtējā lokā ir cilvēks, kas nav vienaldzīgs pret jums. Palūkojieties apkārt, ieskatieties vērīgāk, jo visam šajā dzīvē ir kāda nozīme. Attiecībās esošajiem Vēršiem zvaigznes sola mieru un harmoniju. Atklāsiet savā partnerī kaut ko jaunu un patīkamu. Atrodiet vairāk laika, lai pavadītu to divatā.

Lauva

Salīdzinoši mierīgs mēnesis. Harmonijas cienītājiem tas patiks. Jūnijā visai bieži pie jums vērsīsies pēc padoma. Centieties neizvairīties no atbildes sniegšanas, bet tiešām palīdziet cilvēkiem. Var ķerties klāt pie jauna darba, ja redzat tajā perspektīvu. Saglabājiet pārliecību par saviem spēkiem un neaizmirstiet par tuviniekiem, kas visā paļaujas uz jums. Pastāv iespēja iepazīties ar ļoti ietekmīgiem cilvēkiem.

Mīlas lietās jums vairāk jādod citiem. Jūs pat nepievēršat uzmanību tam, ka blakus vienmēr ir cilvēki, kas ir gatavi jūs uzklausīt un sniegt atbalsta plecu. Izrādiet rūpes – ne tikai vārdos, bet arī darbos!

Jaunava

Jūnijā vēlēsieties skaidrot attiecības un pieņemt sarežģītu lēmumu. Lēmums tiešām ir jāpieņem. Neklausiet apkārtējo domas, jo nevar zināt, kādi ir viņu patiesie motīvi. Neskrieniet pakaļ kaut kam nesasniedzamam, novērtējiet to, kas jums jau ir. Mājās un darbā nav ieteicams eksperimentēt ar jaunām idejām. Pievērsiet uzmanību bērnu veselībai.

Mīlas un atbalsta lietās viss būs kārtībā. Jutīsiet attiecību siltumu un rūpes par jums. Partneris spēs uzminēt jūsu domas un vēlmes. Nevajadzētu būt pārāk piekasīgiem, esiet mazāk prasīgi pret citiem. Ļaujiet sev vismaz mājās atslābināties un baudīt dzīvi.

Svari

Ievērojiet piesardzību un savaldību darbā. Jūsu radošās idejas un uzstājība var visu sabojāt. Sāciet plānot ilgi gaidīto atvaļinājumu. Veltiet vairāk laika atpūtai. Neņemiet papilddarbu un virsstundas, jo jūsu organisms var neizturēt pārslodzi. Pievērsiet uzmanību noskaņojumam mājās un attiecību harmonijai.

Neapvainojieties uz saviem tuviniekiem tikai par to, ka viņiem ir savs viedoklis. Uztveriet visu vieglāk, meklējiet kompromisu. Dodieties atpūsties kopā ar savu partneri, baudiet viens otra sabiedrību. Nebaidieties eksperimentēt seksā, tas piešķils uguntiņu jūsu attiecībām.

Skorpions

Jūnijā visai bieži jutīsiet apātiju pret visu un slinkumu. Atrodiet laiku nodarbēm, kuras jums sagādā prieku, tas dos jums spēku. Hobijs mazinās garlaicību un miegainību darbā. Piemērots laiks darbiem, kurus jau sen plānojāt. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nāksies pamatīgi pastrādāt, bet rezultāts būs tā vērts. Nav piemērots laiks atpūtai un atvaļinājumam.

Pastāvīga aizņemtība var pabojāt jūsu attiecības ar partneri. Centieties paskaidrot partnerim, kāpēc darbs jums ir tik svarīgs, ko jūs vēlaties sasniegt. Brīvdienās pievērsieties aktīvai atpūtai kopā ar viņu.

Strēlnieks

Jūnijā var rasties domstarpības ar kolēģiem un priekšniecību. Necentieties pierādīt savu taisnību, nogaidiet, kad viss pats no sevis atrisināsies. Necentieties dzīvot pēc plāna, jo tāpat viss notiks neplānoti, taču notikumu pavērsiens jums būs labvēlīgs. Vairāk staigājiet ar kājām. Vakara pastaigas pozitīvi ietekmēs jūsu veselību.

Pievērsiet vairāk uzmanības savam partnerim, īpaši tad, ja viņš ir izteikts greizsirdis. Ļoti bieži nāksies taisnoties par to, ko jūs nemaz neesat darījuši. Sarīkojiet partnerim patīkamu pārsteigumu, viņš to novērtēs.

Mežāzis

Neplānojiet atpūtu, kamēr nebūsiet paveikuši visu ieplānoto darbu. Bet jūsu plāniem justu līdzi pat Napoleons. Vairāk laika veltiet tām lietām, kuras jau sen atliekat. Jo ilgāk vilksiet garumā, jo grūtāk būs pēc tam. Jūnijā jūs gaida saspringts laiks, kad būs jārisina gan savas, gan citu cilvēku problēmas. Izrādiet pateicību, palīdziet cilvēkiem, īpaši radiniekiem.

Nepārvērtējiet savas spējas, mēģinot palīdzēt tuvam cilvēkam. Ja jūsu otrā pusīte nespēj būt patstāvīgs, jūsu palīdzība kaitēs gan jums, gan viņam. Ļaujiet partnerim izvēlēties. Neizrādiet spiedienu. Viss atrisināsies, bet nav vērts sūdzēties citiem par savu likteni.

Ūdensvīrs

Jūnija pirmā puse būs dinamiska un saspringta. Noskaņojieties aktīvam darbam. Iespējami patīkami pārsteigumi no draugiem. Mēneša vidū sapratīsiet, ka nav jēgas gaidīt palīdzību no kāda, būs vien pašiem jādara. Paļaujieties tikai uz saviem spēkiem, veiksme ir garantēta it visā.

Jūs pārāk daudz laika un uzmanības pievēršat darbam un biznesam, bet par partneri bieži vien aizmirstat.  Ja jūtat, ka attiecības cieš no jūsu aizņemtības, rīkojieties uzreiz, neļaujiet problēmai pāraugt neatrisināmā traģēdijā. Ieprieciniet savu partneri. Un ieplānojiet vairāk laika viņam.

Zivis

Daudzi notikumi neritēs pēc jūsu plāna. Bet tieši neparedzētos apstākļos jūs spēsiet vislabāk sevi pierādīt. Nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot savu varas pozīciju, tas draud ar autoritātes zaudēšanu. Jūnijā kontrolējiet savas emocijas.

Attiecībās viss būs viegli un omulīgi. Plānojiet kopīgu atvaļinājumu. Nelielas domstarpības ir katrās attiecības, nepārdzīvojiet par to. Izturieties savaldīgāk pret jūsu partnera iegribām. Vientuļajām Zivīm zvaigznes sola liktenīgu iepazīšanos sabiedriskā vietā.