Astroloģiskā prognoze jūnijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūnijs 2015 00:11
1688

Auns

Auniem šis būs veiksmīgs mēnesis, tikai jāmāk saskatīt un izmantot radušās iespējas. Piemērots mēnesis iesākto projektu realizēšanai un pabeigšanai. Būtiski pieturēties pie plāna – darīt visu laicīgi, neatliekot uz pēdējo brīdi. Veiksmīgs mēnesis ne tikai darba jomā, bet arī attiecībās ar pretējo dzimumu. Piemērots mēnesis vizuāliem uzlabojumiem, īpaši garderobes atsvaidzināšanai.

Vērsis

Aktīvs un radošs mēnesis. Īstais laiks, lai atklātu savu potenciālu gan sev, gan apkārtējiem. Šķēršļi un grūtības ceļā nespēs apturēt radošo aktivitāti un darba sparu. Un tieši radošām aktivitātēm šis mēnesis ir īpaši piemērots, tikai jāatrod pareizā pieeja un izpausme radošajiem talantiem, kas rezultātā ļaus sasniegt lielus panākumus. Radošums, izdoma un uzņēmība izpaudīsies ne tikai darba sfērā, bet arī romantiskajās attiecībās.

Dvīņi

Labklājības mēnesis, kuru Dvīņiem izdosies sasniegt, pateicoties savam entuziasmam, enerģiskumam, sabiedriskumam un apķērībai. Šis mēnesis ir īpaši piemērots dažādu plānu realizēšanai – ieguldītais darbs Dvīņiem sniegs prieku un gandarījumu. Šajā mēnesī iespējamas jaunas iepazīšanās un perspektīvas iespējas. Palielināsies Dvīņu autoritāte sabiedrībā. Piemērots mēnesis veselības uzlabošanai un stiprināšanai – veselīga uztura ievērošanai un kaitīgu ieradumu atmešanai.

Vēzis

Darbīgs mēnesis, bet, diemžēl, ne visi iesāktie projekti būs ar pozitīvu iznākumu. Šajā mēnesī Vēžiem būs saasināta uztvere, var rasties sarežģījumi attiecībās ar apkārtējiem, kas daļēji ietekmēs arī Vēžu darba rezultātus. Vēžiem jūnijā jāapbruņojas ar pacietību, kompromisu māku, radošo domāšanu, optimismu un cīņassparu – tas ļaus atrisināt radušās problēmas un paveikt darbus noteiktajos termiņos. Šajā mēnesī iespējama finansiāli nestabila situācija, tāpēc ieteicams izvairīties no izšķērdības.

Lauva

Jūnijā Lauvām īpaši noderēs spēja loģiski domāt un vēss prāts gan darbā, gan attiecībās ar pretējo dzimumu. Visas radušās problēmas šajā mēnesī palīdzēs atrisināt loģiskā domāšana. Īpaši piemērots mēnesis izpētes darbiem un dzīves apcerei. Emocionālā ziņā šis mēnesis Lauvām solās būt nestabils, tāpēc nevajadzētu paļauties uz jūtām ne darbā, ne privātajā dzīvē. Jūnijā savas jūtas jālaiž atvaļinājumā, lai nesastrādātu lietas, kuras vēlāk var nākties nožēlot – visus lēmumus jāpieņem, balstoties uz loģisko domāšanu un saprātu. Iespējams, ka šajā mēnesī Lauvām uzradīsies kāds labdaris, kas sniegs savu atbalstu un palīdzību.

Jaunava

Lielas rūpes un raizes par sīkām problēmām. Gan darba, gan privātajās lietās Jaunavām jābūt uzmanīgām, jācenšas paredzēt iespējamās problēmas. Neparedzētas problēmas var sagādāt lielas rūpes un liekas izmaksas. Šajā mēnesī ir vērts izvērtēt apkārtējos cilvēkus, lai izvairītos no nelabvēļiem. Ļoti iespējams, ka tuvs cilvēks nav līdz galam atklāts.

Svari

Šajā mēnesī Svariem paredzamas daudz sīkas problēmas, ar kurām  izdosies veiksmīgi tikt galā. Darbā veiksmīgs mēnesis – kolēģi būs noskaņoti pozitīvi, atbalstīs un palīdzēs Svariem, priekšniecība novērtēs pozitīvi paveiktos darbus un sasniegumus. Iespējama ienākumu līmeņa palielināšanās, ja apzinīgi veiksiet savus darba pienākumus. Romantiskajās attiecībās rutīnas mēnesis, var nākties daudz piekāpties partnerim, lai saglabātu mieru.

Skorpions

Šajā mēnesī Skorpioniem trūks objektivitātes un vēsa prāta. Visu notiekošo uztversiet saasināti un pārāk emocionāli. Jūnijā Skorpionus var pārņemt pazemināts pašnovērtējums, kas mīsies ar absolūtu vieglprātību un savu spēju pārvērtēšanu. Jūnijs nav paredzēts svarīgu lēmumu pieņemšanai un nopietnu darbu uzsākšanai. Svarīgu lēmumu pieņemšanā noteikti derētu apspriesties ar ģimeni vai draugiem. Ja uzsāktajā darbā šķēršļi sekos viens pēc otra, ir vērts apstāties un pārdomāt, vai izvēlētais ceļš un pieeja ir īstā. Jūnijā visi šķēršļi un problēmas būs likteņa zīmes, kuras derētu saskatīt un ņemt vērā.

Strēlnieks

Saspringts mēnesis, kad Strēlniekiem nāksies daudz diskutēt ar apkārtējiem, cenšoties atrisināt strīdīgus un sarežģītus jautājumus. Profesionālajā jomā sasniedzot lielus panākumus, iespējams, nāksies saskarties ar konkurentu pretdarbību. Strēlnieku veiksme un panākumi ir atkarīgi no tā, vai laicīgi spēs sagatavoties neparedzētiem apstākļiem. Jaunu projektu uzsākšana jūnijā saskarsies ar zināmām grūtībām. Ja Strēlnieki nenobīsies no sagaidāmajām grūtībām, tās izdosies salīdzinoši ātri pārvarēt un gūt labus sasniegumus. Šajā mēnesī jābūt uzmanīgiem ar saņemto informāciju un baumām gan par citiem, gan par sevi – nevajadzētu dot lieku iespēju citiem aprunāt, nosodīt vai baumot par jums. Jūnijā Strēlniekiem derētu vairāk slepenības par saviem plāniem un iecerēm, tas palīdzēs izvairīties no vairākām problēmām.

Mežāzis

Labvēlīgs mēnesis, lai padarītu savu dzīvi harmoniskāku un laimīgāku. Šajā mēnesī Mežāži var droši paļauties uz savu intuīciju – tā palīdzēs atrisināt dažādas problēmas un realizēt iecerētos plānus. Tieši jūnijā Mežāžiem sekos pa pēdām veiksme, tāpēc ir īstais laiks realizēt senus sapņus – laicīgi jāsaskata radušās iespējas un jānotic saviem spēkiem. Jūnijā Mežāži izjutīs paaugstinātu interesi no pretējā dzimuma. Vientuļajiem Mežāžiem ir labas izredzes šajā mēnesī sastapt savu otro pusīti. Veiksmīgas romantiskās attiecības jūnijā būs iespējamas tikai tad, ja spēsiet upurēt savu egoismu partnera labā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri šajā mēnesī veiksmīgi turpinās savu virzību pa karjeras un sociālajām kāpnēm. Būtiski nepalaist garām iespēju parādīt savus talantus, izmantot savas spējas atbilstošās situācijās. Darbā Ūdensvīri paļausies uz savām profesionālajām prasmēm, nevis radošo domāšanu un intuīciju, tāpēc darba rezultāti, lai arī nebūs oriģināli, tomēr būs kvalitatīvi. Attiecības ar apkārtējiem solās būt haotiskas un neparedzamas. Jaunās attiecības var pāraugt spēcīgā draudzībā vai mīlas sakaros, tomēr paši Ūdensvīri nespēs formulēt savas jūtas. Ja jums šīs attiecības ir svarīgas, tad biežāk jāizrāda savas jūtas un nodomi.

Zivis

Vētrains un liktenīgs mēnesis. Visi jūnija notikumi lielākā vai mazākā mērā ietekmēs turmāko dzīvi. Šajā mēnesī būtiski nostiprināt savas labklājības pamatus, tāpēc īpaši atbildīgi jāizturas pret uzticētajiem darbiem un pienākumiem. Sasniegumi profesionālajā jomā būs tieši atkarīgi no spējas savākties un uzņemties iniciatīvu. Laicīgi saskatot iespēju, var rēķināties ar karjeras izaugsmi un ienākumu līmeņa palielināšanos. Mīlas lietās Zivis pieņems drosmīgus un globālus lēmumus, kas nākotnē neliks vilties.

20150531121021-88624.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam