Astroloģiskā prognoze jūlijam

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūlijs 2015 12:21
1842

Auns

Auniem jūlijā jātaupa savi spēki un enerģija. Šajā mēnesī nav ko cerēt uz to, ka viss notiks ātri un bez problēmām – ar dažādiem šķēršliem ir jārēķinās jau laicīgi. Jūlijā ir jāstrādā pie tā, lai nostiprinātu esošās pozīcijas un sasniegumus, nevis domāt par jauniem iekarojumiem un lielām pārmaiņām. Šī mēneša prioritāte – stabilitāte. Sākot jaunus darbus, visu kārtīgi vajag izplānot, lai lieki neriskētu ar savu labklājību. Strauja karjeras izaugsme jūlijā nav paredzēta, bet romantiskajā sfērā gan var paveikties, ja laicīgi pamanīsiet cilvēku, kas aktīvi izrāda savas jūtas – šīs attiecības var pārvērsties par ļoti ilglaicīgām un veiksmīgām.

Vērsis

Virzīšanās uz nosprausto mērķi notiks lēni, bet pārliecinoši. Šajā mēnesī var uzdrīkstēties un uzņemties nelielu risku, veicot dažas pārmaiņas dzīvē. Jārēķinās gan, ka pārmaiņu ieviešana dzīvē reti notiek bez šķēršļiem, taču tie visi tiks veiksmīgi pārvarēti. Veicot izmaiņas sevī, mainīsies arī visa apkārtējā vide un dzīves gaita – šīs pārmaiņas pozitīvi ietekmēs turpmāko dzīvi. Bet jūlijā noteikti ir jāatceras viena lieta – ne viss, kas ir Jūsu dzīvē, noteikti ir labojams un maināms. Kārtīgi der izvērtēt, ko tieši vajadzētu mainīt un kā to vislabāk izdarīt.

Dvīņi

Šajā mēnesī zvaigznes sola interesantas ziņas un atklājumus, kas var būtiski ietekmēt Jūsu dzīvi. Jūlijā Dvīņiem būs īpaši aktuāla atklātība un vēlēšanās tikt vaļā no visiem noslēpumiem, lai sakārtotu savu dzīvi un veiksmīgi dzīvotu tālāk. Jūlijā Dvīņiem derētu būt iecietīgākiem un pacietīgākiem. Šajā mēnesī izdosies sasniegt karjeras izaugsmi un uzslavas profesionālajā jomā, ja nesteigsieties, bet ļausiet apkārtējiem pašiem pamanīt Jūsu spējas un prasmes.

Vēzis

Pietiek laiskoties – šis ir īpašas aktivitātes mēnesis. Jūlijā Vēžiem labpatiksies darīt to, ko paši grib, nevis to, ko no tiem sagaida apkārtējie. Pieaugs Vēžu vēlme pēc patstāvīguma, iespējas pašiem kontrolēt savu dzīvi un darbu. Ja Vēži strādā algotu darbu, tad šajā mēnesī jābūt uzmanīgiem, lai nesakaitinātu ar savu attieksmi kolēģus un vadību. Romantiskajās attiecībās derētu iegrožot savu egoismu un rēķināties ar partnera vēlmēm un jūtām. Šajā mēnesī īpaši svarīgi izkopt kompromisa mākslu. Vientuļajiem Vēžiem jūlijs ir romantisko iepazīšanos laiks – nelaidiet garām iespēju!

Lauva

Sarežģīts un saspringts mēnesis Lauvām. Šajā mēnesī iespējama neliela enerģētiskā potenciāla samazināšanās. Bet būtiski neļauties panīkumam un depresīvam noskaņojumam – šīs grūtības ir īslaicīgas! Ja darba vai romantiskās attiecības ir nonākušas strupceļā, nevajag panikot, bet gan pievērsties pārdomātai problēmu risināšanai. Vajag rīkoties, lai problēmas neizaugtu milzīgos apmēros. Jūlija sarežģījumi kārtējo reizi sniegs apliecinājumu teicienam, ka nav ļaunuma bez labuma – problēmas izdosies pārvarēt, bet šķēršļu pārvarēšana norūdīs Jūsu raksturu un padarīs stiprāku.

Jaunava

Jaunavām šājā mēnesī būtiski izvērtēt prioritātes. Nevajag lieki izšķiest savu laiku un spēkus mazsvarīgiem projektiem. Darbu plānošanā jābūt reāliem, kārtīgi izvērtējot situāciju un iespējas, lai izvairītos no nepatikšanām. Jūlijā Jaunavas centīsies atrisināt visas problēmas pašu spēkiem, bet nevajadzētu atteikties no palīdzīgas rokas, ja tāda Jums tiek piedāvāta. Finansiālā ziņā Jaunavām jūlijs būs īpaši veiksmīgs – papildus peļņas iespējas sekos viena pēc otras. Taču, lai izvairītos no pārslodzes un sasniegtu labus rezultātus, kārtīgi der izvērtēt, kuriem projektiem pievērsties.

Svari

Saspringts mēnesis. Jūlijā iespējami vairāki pārdzīvojumi un asas situācijas. Iespējams, ka šajā mēnesī Jums nāksies saskarties ar apkārtējo cilvēku pretdarbību. Jūlija plānus labāk paturēt noslēpumā, jo, iespējams, ka apkārtējie, uzzinot par Jūsu plāniem, centīsies visādi likt šķēršļus to īstenošanai. Šajā mēnesī jābūt uzmanīgiem ar solījumu došanu, jo, ja tos nespēsiet turēt, smagi cietīs Jūsu reputācija. Mazāk vārdu, vairāk darbu – šis ir Svaru galvenais likums jūlijam! Romantiskajās attiecībās būs paausgtināta emocionalitāte. Šajā mēnesī vajadzētu mēģināt kontrolēt savas jūtas, neizgāzt visu, kas sakrājies, uz savu partneri.

Skorpions

Jūlijs ir lielisks mēnesis veco darbu pabeigšanai un jaunu mērķu izvirzīšanai. Šajā mēnesī derētu savaldīties, uzklausīt un ņemt vērā argumentētu kritiku par savu darbu vai rīcību. Ja ņemsiet vērā kritiku, uzlabosiet savas prasmes, šis mēnesis var kļūt par lielisku startu veiksmīgai karjeras izaugsmei. Privātajā dzīvē gaidāmi gan patīkami, gan ne visai iepriecinoši notikumi. Šajā mēnesī harmonija attiecībās būs atkarīga no Jūsu spējas atkāpties no saviem principiem mīlestības vārdā.

Strēlnieks

Strēlniekiem jūlijs ir cīņas un šķēršļu pārvarēšanas mēnesis ceļā uz savu mērķi. Lai sasniegtu savus mērķus, šajā mēnesī jābūt īpaši ambicioziem, uzstājīgiem un drosmīgiem. Vienīgā problēma jūlijā – Strēlnieki brīžiem slīgs galējībās – vai nu pārvērtēs savas spējas, vai nu novērtēs tās par zemu. Tāpēc jūlijā īpaši svarīgi izvērtēt sevi un savas spējas. Privātajā dzīvē romantikas pārpilnības mēnesis. Strēlnieki sapņos par gaisīgām un romantiskām attiecībām. Šajā mēnesī ir ne tikai jāsapņo par tādām, bet arī jāstrādā pie tā, lai tādas būtu realitātē – uzlabojot esošās attiecības, nevis dodoties jaunu piedzīvojumu meklējumos. Sānsolis var kļūt par liktenīgu kļūdu, nedariet to!

Mežāzis

Dzīves izvērtēšanas un vērtību pārskatīšanas mēnesis. Jūlija notikumi liks Mežāžiem izvērtēt, kas dzīvē ir svarīgākais, bet kas – otršķirīgs. Šajā mēnesī ir īpaši jāpiestrādā pie sevis pilnveidošanas. Brīvo laiku ieteicams izmantot mācībām un interesantas literatūras lasīšanai, nevis sabiedriskiem pasākumiem. Jūlijā nevajadzētu ļauties depresīvām domām, ja dzīves ceļā parādīsies kādas grūtības. Tā ir tikai zīme, ka vajag pilnveidoties, nevis nolaist rokas. Laiks izvērtēt mērķi – ja tas nav reāli sasniedzams, jāizvirza cits un jāsāk to realizēt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem jūlijā jābūt gataviem lielai cīņai par savu vietu zem saules. Šajā mēnesī Ūdensvīriem būs prātā nopietnas pārmaiņas savā dzīvē. Jūlijā Jūs būsiet spējīgi paveikt daudz un pat vēl vairāk, lai tikai Jūsu veikumu pamanītu un novērtētu apkārtējie. Slava un noteikts stāvoklis sabiedrībā – Jūsu mērķis jūlijā. Bet ne visiem Ūdensvīriem izdosies to īstenot. Smags darbs būs karjeras panākumu atslēga, taču tā rezultātā cietīs Jūsu privātā dzīve. Ja partneris nesaņems līdzvērtīgu uzmanību, kāda tiks veltīta darbam, tad, iespējams, ka mīlestību un siltumu dosies meklēt kur citur. Vientuļajiem Ūdensvīriem nevajadzētu laist garām iespēju iepazīties.

Zivis

Zivis šajā mēnesī būs ļoti aktīvas, drosmīgas un uzstājīgas. Jūlijā sagaidāma gan izaugsme, gan problēmas, uzvaras un zaudējumi, bet noteikti rezultātā šis būs labs un veiksmīgs mēnesis. Dažādie šķēršļi nenovirzīs Jūs no ceļa, nespēs piespiest atteikties no izvirzītajiem plāniem. Pacietība un mērķtiecīga darbošanās būs Jūsu panākumu atslēga. Jūlijā jābūt gataviem iet līdz galam un riskēt. Taču būtiski izvērtēt katras darbības iespējamās sekas – kā sasniegumi ietekmēs Jūsu turpmāko dzīvi. Jūlija devīze – septiņas reizes nomēri un tad griez!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam