Astroloģiskā prognoze februārim

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. februāris 2017 17:28
1351

Auns

Februāris Auniem būs viens no veiksmīgākajiem periodiem 2017. gadā. Šajā laikā ir sagaidāmas lielas un īpašas pārmaiņas dzīvē. Februārī nāksies saskarties ar vairākām konfliktsituācijām un problēmām, taču tas sekmēs jaunu ideju rašanos un pārdomātu lēmumu pieņemšanu. 

Romantiskajās attiecībās ir ieteicams izmēģināt kaut ko jaunu, bet nevajadzētu rīkoties pārgalvīgi, jo tas var izraisīt jaunas domstarpības.

Vērsis

Notikumi uzņem tempu. Februārī jūs sagaida karjeras attīstība. Jums būs lieliska iespēja atgūt iekavēto un virzīties uz priekšu. 

Februāris solās būt spilgtu romantisku brīžu mēnesis. Bet ir ļoti svarīgi atcerēties, ka attiecības ir darbs - gan ar sevi, gan ar partneri. Nav ieteicams pārpūlēties, pataupiet savu enerģiju.

Dvīņi

Dvīņiem atkal parādīsies vēlme plānot nākotni. Lielisks laiks, lai pierādītu sevi darbā, radošajā vidē un attiecībās. Piepildīts un aktīvs, lielisku iespēju periods. Februārī jūs sagaida pārsteigumi - negaidītas tikšanās un neplānoti pasākumi.

Daudzsološs mēnesis romantiskajām attiecībām. Šajā laikā varat veidot jaunas attiecības, kā arī izanalizēt esošās - visus plusus un mīnusus. Neaizmirstiet izdarīt arī secinājumus!

Vēzis

Februārī darbs un mīlestība būs cieši savijušies kopā. Enerģijas pieplūdums ļaus aktīvi pievērsties visdažādākajiem projektiem. Ieteicams pievērsties lietām, kuras palīdzēs sasniegt mērķi. Mēneša otrajā pusē jābūt uzmanīgai ar naudu.

Romantiskajās attiecībās nevajadzētu dzīvot ilūzijās. Lai izvairītos no lieka stresa, uz partneri un esošajiem apstākļiem jāraugās reālistiski. Iespējamas straujas garastāvokļa svārstības, kuru rezultātā jums radīsies aizdomas par partnera uzticību.

Lauva

Aktīvs, sarežģīts un saspringts periods, taču panākumiem pilns. Neslēpiet savus talantus! Februārī vairāk uzmanības veltiet sev - meklējiet jaunus iedvesmas avotus, ieprieciniet sevi ar kaut ko jaunu un interesantu. Šajā mēnesī jums būs lieliska iespēja pārbaudīt un sasortēt sabiedrotos un ienaidniekus.

Mars jums dāvās erotiskās enerģijas pieplūdumu - izmantojiet to lietderīgi.

Jaunava

Labvēlīgs laiks karjeras, profesionālās darbības izaugsmei un finanšu aktivitātēm. Ir piemērots laiks lieliem pirkumiem, kredītam vai ieguldījumam. Nevajadzētu atteikties no piedāvātās palīdzības, jo jūsu darbība būs veiksmīgāka grupā. Ja tomēr izlemsiet darboties patstāvīgi, pastāv liela varbūtība, ka jūsu grandiozie plāni tā arī paliks neīstenoti.

Privātajā dzīvē sarežģīts laiks. Jāgatavojas karstiem strīdiem, kuru pamats būs tieši jūsu iniciatīva. Konstruktīvas sarunas jums prasīs pamatīgu piepūli.

Svari

Sarežģīts periods ar izteiktu konkurenci un domstarpībām. Iespējams, kāds jums pārmetīs neizpildītus solījumus. Zvaigznes jums iesaka sadarboties un strādāt komandā. Ir īstais laiks sameklēt cilvēku, uz kuru varētu paļauties, lai sasniegtu savu mērķi. Februārī jums būs ļoti grūti atslābināties, bet tomēr mēģiniet nedaudz samazināt savus apgriezienus.

Romantiskajās attiecībās būs pienācis brīdis izturības pārbaudei. Strīdu pamatā kļūs sadzīviski jautājumi. Katrs no jums centīsies "sedziņu vilkt uz savu pusi". Zvaigznes iesaka saņemties un uzlabot sašķobījušās attiecības, tikties ar cilvēkiem. Šajā laikā ir iespējamas perspektīvas iepazīšanās.

Skorpions

Īpaši aktīvs mēnesis, kuru piepildīs notikumi un asas izjūtas. Pievērsiet uzmanību savai fiziskajai formai. Ieteicamas kosmētiskas procedūras. 

Privātā dzīve sagādās rūpes. Jums gribēsies vairāk mīlēt un saņemt vairāk mīlestības pretī. Zvaigznes jums iesaka uzmanīties, jo pastāv risks atkal vilties un būt piekrāptai.

Strēlnieks

Februārī jums ir jābūt gataviem piekāpties, taču tas nenozīmē, ka jums būtu jāpazemojas kāda priekšā. Profesionālajā jomā februāris būs kluss un garlaicīgs, tāpēc šis ir īstais laiks atrast jaunu aizraušanos.

Privātajā dzīvē valdīs iemīlēšanās sajūta un kāre pēc piedzīvojumiem, tāpēc februāris jums var kļūt par visai karstu mēnesi. Izvairieties izraisīt kārtējo, nevienam nevajadzīgo konfliktu.

Mežāzis

Ļoti veiksmīgs laiks jaunam sākumam. Droši ķerieties klāt jauniem projektiem, īstenojiet savas idejas, apgūstiet jaunas prasmes un zināšanas. Lai pārmaiņas ātrāk īstenotos jūsu dzīvē, sāciet ar mazumiņu. Ieviesiet nelielas pārmaiņas mājokļa interjerā.

Romantiskajās attiecībās valdīs rūpes. Saspringtais temps darbā neļaus jums veltīt pietiekami daudz laika attiecībām. Iespējams, ka šajā laikā biežāk kavēsieties atmiņās par "veco mīlu". 

Ūdensvīrs

Kaliet dzlezi, kamēr tas ir karsts! Īpaši piemērots laiks pārdrošu ideju realizēšanai. Februārī jūs būsiet viegli aizkaitināmi un nepacietīgi. Ieteicams strādāt pie sava iekšējā līdzsvara saglabāšanas.

Februārī ir piemērots laiks romantiskiem izbraucieniem un atklātām sarunām ar savu partneri.

Zivis

Finanšu jautājumu kārtošanas laiks. Labs laiks lieliem pirkumiem, ieguldījumiem un darījumu slēgšanai. Zvaigznes sola jums peļņu. Pastāv risks, ka tieši finanses var kļūt par konflikta cēloni.

Privātajā dzīvē jūs sagaida vilšanās un sarežģīta situācija ģimenē.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies