Ar vērienīgu koncertu Ādažu Kultūras centrā atklāta grupas OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūre Rozā lietus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. marts 2016 17:36
1030

Pagājušajā piektdienā, 4.martā, ar vērienīgu teju divas stundas garu koncertu pārpildītajā Ādažu Kultūras centrā tika atklāta grupas OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūre Rozā lietus. Grupas koncertu, kurā piedalījās visi grupas sastāvi un viesmākslinieki, skanēja visi lielākie hīti. Koncertu publika uzņēma ar ilgstošām ovācijām, dejojot un dziedot līdzi gan Rozā lietus, gan citas zināmākās dziesmas, bet pēc koncerta izmantoja iespēju iegādāties OPUS PRO diskus, lai uz tiem saņemtu autogrāfus un nobildētos kopā ar mūziķiem.

Tūres atklāšanas koncertu apmeklēja gan grupas Skyforger dalībnieki, gan pazīstamais dzejnieks Normunds Beļskis, kas ar OPUS PRO sadarbojies grupas darbības sākumā un sarakstījis vārdus vairākām pazīstamām dziesmām no OPUS PRO pirmās programmas (SvētugunsMīļā u.c.). Pēc koncerta dzejnieks atzina: „Tas bija fantastiski! Sajutos trīsdesmit gadus jaunāks. Atmiņu lente griezās uz pilnu klapi, īpaši kad kopa bija vecais „zelta sastāvs”! Novēlu grupai un mūziķiem izturēt visu tūri! OPUS PRO ir Latvijas smagā roka ikona un būtiska manas dzīves daļa – viena no trakākajām un skaistākajām!”

Ņemot vērā, ka uz OPUS PRO tūres atklāšanu biļetes tika izpirktas jau nedēļu iepriekš, un to, ka arī uz šīs nedēļas koncertiem, kas 10.martā notiks Vidzemes koncertzālē „CĒSIS”, 11.martā – Jelgavas Kultūras namā, un 12.martā – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, biļetes vairs nav nopērkamas, grupa aicina savus fanus biļetes uz atlikušajiem koncertiem iegādāties laikus, jo, tuvojoties koncerta datumam, tās var kļūt dārgākas vai var būt jau izpirktas.

„Tāpat arī visus aicinām uz tūres noslēguma lielkoncertu Rīgas Kongresu namā 20.maijā, kur koncertā piedalīsies īpašie viesi un gaidāmi citi pārsteigumi. Uz šo koncertu, šķiet, biļetes vēl iespējams iegādāties,” pauž ģitārists un grupas lielāko hītu autors Harijs Zariņš. 

Jāpiebilst, ka arī grupas nākamajos koncertos, tostarp Rīgā, par īpašu cenu varēs iegādāties grupas ekskluzīvo CD, kas mūzikas ierakstu veikalos vairs nav pieejams.

Grupas jubilejas tūres koncerti notiks: 

10.marts 19:00 – Vidzemes koncertzāle „CĒSIS”

11.marts 19:00 – Jelgavas Kultūras nams

12.marts 19:00 – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle

18.marts 19:00 – Brocēnu Kultūras centrs

30.marts 19:00 – Ogres Kultūras centrs

16.aprīlis 19:00 – Latgales vēstniecība „GORS”

22.aprīlis 19:00 – Smiltenes Kultūras centrs

6.maijs 19:00 – Valmieras Kultūras nams

20.maijs 19:00 – Rīgas Kongresu nams 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

FOTO AUTORS: GINTS IVUŠKĀNS

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies